dodano: 2020-06-29 06:40:02
PS4PS4 PROXBOX

Crash Bandicoot 4 Najwyższy czas będzie zawierać zakupy w grze! Lootboxy? Mikrotransakcje?

Autor: AnoX
Crash Bandicoot 4 Najwyższy czas będzie zawierać zakupy w grze! Lootboxy? Mikrotransakcje?
16°
0

Crash Bandicoot 4 Najwyższy czas doczekał się kolejnych przecieków, które tym razem wskazują, że w grze nie zabraknie zakupów. Czy będą to lootboxy, czy tylko mirkotransakcje?
 
Tym razem źródłem okazał się... sklep Microsoftu, dzięki któremu doczekaliśmy się potwierdzenia, że w grze pojawią się zakupy, wobec czego zakupimy cyfrowe dodatki.
 
 
Spoglądając na wczesne już grafiki wskazujące na skórki, można było się tego domyślać, jednakże tego typu potwierdzenie jedynie wskazuje kontynuację strategii Activision.
 
Z resztą już wcześniej wyścigowy Crash Team Racing Nitro-Fueled posiadał tego typu elementy, w związku z czym być może tutaj zostaną one chociaż lepiej zrealizowane....
 
Niestety w chwili obecnej nie są nam znane szczegóły dotyczące tego typu zawartości, wobec czego niestety nie wiemy czy czekają na nas jedynie mikrotransakcje, czy rozgrywka doczekała się także lootboxów czy innego typu skrzynek z losową zawartością.
 
Crash Bandicoot 4 Najwyższy czas ukaże się 2 października 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One.
 

źródło: https://gamerant.com/crash-bandicoot-4-in-game-purchases-microtransactions/

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80