dodano: 2019-05-13 12:05:02
NSHPS4PS4 PROXBOX

Crash Team Racing Nitro-Fueled zapewni nam wiele modyfikacji wozu

Autor: AnoX
Crash Team Racing Nitro-Fueled zapewni nam wiele modyfikacji wozu
11°
0

Crash Team Racing Nitro-Fueled to nie tylko wielkie odświeżenie gry wyścigowej, to także kilka ważnych zmian i nowości. Jedną z nich są modyfikacje aut.
 
Odświeżona wersja wyścigów już wkrótce będzie dostępna do sprawdzenia, tymczasem twórcy zdecydowali się ponownie zaprezentować nowości w ramach Nitro-Fueled. Jak się okazuje będziemy mogli mocno modyfikować nasze pojazdy jak również i bohaterów. 
 
Rekrutacja do redakcji - Maj 2019: Chcesz rozpocząć swoją przygodę?
 
Najnowsze zwiastuny prezentują nam jak rozbudowana jest to opcja i jakie możliwości może ona zaoferować graczom. Elementy zostały zaprojektowane tak, aby zarówno najwięksi wyjadacze jeszcze z lat 90. jak również nowe pokolenie znaleźli dla siebie najlepsze opcje. Z resztą, rozgrywka umożliwi nam zapoznanie się także z wozami znanymi z Crash Tag Team Racing.
 
Naszych bohaterów również będziemy mogli zmieniać, dzięki czemu doczekają się oni efektownych ubranek, okularów czy nakryć głowy. W ten sposób będziemy się mogli także wyróżnić na tle wielu innych osób. Zadbano również o szereg animacji, które ujrzymy po ukończeniu wyścigu. W ten sposób poczujemy jeszcze więcej satysfakcji z udanego wyścigu. 
 
Tryb Przygody zaoferuje nam nowe części, które odblokujemy w Pit Stopie i wykorzystamy w kolejnych wyścigach. Nie zabraknie także trybu rankingowego, gdzie będziemy mogli sprawdzić się na tle innych graczy na różnych poziomach wyzwań i trudności.
 
 

Sporą ciekawostką jest fakt, że zdecydowano się na zmienienie planów zgodnie z którymi dość wyraźnie przemodelowano okładkę gry. Wcześniej zawierała ona przynajmniej bardzo, bardzo podobne samochody, obecnie będą to pojazdy wyraźnie się od siebie różniące.
 
Crash Team Racing Nitro-Fueled ukaże się 21 czerwca 2019 roku na komputerach osobistych, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One.  
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama