dodano: 2020-09-24 21:45:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Creepy Jar zajmie się samodzielnym wydanie gry Green Hell na konsolach! Wiemy, kiedy ten proces się odbędzie

Autor: AnoX
Gra: Green Hell
32°
0
Creepy Jar zajmie się samodzielnym wydanie gry Green Hell na konsolach! Wiemy, kiedy ten proces się odbędzie
Polska spółka gamingowa Creepy Jar zapowiedziała, że zajmie się samodzielnie wydaniem Green Hell, które ma zagościć na PlayStation 4 i Xbox One już...
 
Podczas pierwszego dnia GPW Innovation Day, Creepy JAr zapowidziało, że samodzielnie zajmie się wydaniem gry Green Hell na konsolach PlayStation oraz Xbox, co odbyć się na na przełomie pierwszego oraz drugiego kwartału 2021 roku.
 
 
Jedna z najlepszych polskich pozycji niezależnych niedawno przekroczyła 1 milion sprzedanych kopii, ale zgodnie z oczekiwaniami i listą życzeń, gra może szybko przebić kolejne poziomy.
 
Ponadto spółka potwierdza, że ze względu na sukces gry... zdecyduje się przenieść akcje z NewConnect na Giełdę Papierów Wartościowych! Proces ten powinien nastąpić najprawdopodobniej na przełomie 2020 i 2021 roku.
 
Podczas minionego, cyfrowego Digital Dragons odbyła się gala podczas której Green Hell zdobył dwie nagrody z czego, jedną z nich jest główna, najbardziej prestiżowa z kategorii najlepsza polska gra 2019.
 
– Od początku prac nad Green Hell stawialiśmy na jakość, a nie na szybkość  produkcji. Rozszerzenia do gry oraz nowe tryby rozgrywki nie były więc produkowane masowo – dążyliśmy do starannego zaprojektowania każdego z nich. Podobnie jest w tym przypadku. Chcemy, żeby konsolowe wydania gry były pod naszą pełną kontrolą i trafiły do rąk graczy, kiedy będą nas w pełni satysfakcjonować. Tak też się stanie – mówi Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy Jar.
 
Green Hell ukazało się 5 września 2019 roku na komputerach osobistych (Steam). Wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One produkcja pojawi się na przełomie pierwszego oraz drugiego 2021 roku.
 
Creepy Jar S.A. to jedną z kilkunastu polskich firm na NewConnect. Spółka planuje wejście na GPW na przełomie roku.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama