dodano: 2019-09-21 12:00:09

Crossout z nowym Jeźdźcem Apokalipsy i Starciem Inżynierów

Autor: AnoX
Crossout z nowym Jeźdźcem Apokalipsy i Starciem Inżynierów
0

Crossout doczekało się zupełnie nowej aktualizacji, która wprowadza do rozgrywki nowego Jeźdźca Apokalipsy i Starcia Inżynierów stawiającego na kreatywność.
 
Gijinj Entertainment i Targem Games wypuściły aktualizację 0.10.80, która ma zapewnić nam okazję do zmierzenia się z nowym Jeźdźcem Apokalipsy, przy okazji unikając zargrożeń w postaci chemikaliów.
 
W trybie PvP będziemy się przenosić do przemysłowego obszaru, gdzie w i pomiędzy budynkami będziemy mierzyć się z innymi, przy okazji omijając zagrożeń związanych z otoczenia. 3 punkty kluczowe (stacją kolejową, epicentrum eksplozji i warsztatem) będą czekać na wielkie starcia.
 
Night City w Cyberpunk 2077 będzie inne niż względem oryginału
 
Marina Pokrowska i jej Pestilance była lekarzem, lecz sytuacja wpłynęła na nią i skierowała ją ku ostateczności... wypaleniu plagi i chorób! do 14 listopada będziemy mogli ujrzeć potęgę miotacza ognia w potężnej maszynie wraz z elementami dekoracyjnymi.
 
Twórcy dodali także Starcie Inżynierów (Clash of Engineers), czyli konkurs bazujący na zaprojektowanie jak najlepszego pojazdu. Celem jest uzyskanie jak najlepszej maszyny dla Piątego Jeźdźca Apokalipsy. Społeczność zdecyduje z kim będzie się chciał zmierzyć.
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama