dodano: 2019-09-21 06:00:07
PCPS4PS4 PROPS5STR

Night City w Cyberpunk 2077 będzie inne niż względem oryginału

Autor: AnoX
Night City w Cyberpunk 2077 będzie inne niż względem oryginału
12°
0

Cyberpunk 2077 umożliwi nam poznanie innego Night City, niż to które znamy z oryginalnego Cyberpunk 2020. Czego się możemy spodziewać? Zmiany obejmą....
 
CD Projekt RED podzielił się kolejnymi informacjami dotyczącymi tego jak będzie prezentował się ich Cyberpunk i czym będzie się on różnił względem oryginalnego dzieła Mike'a Pondsmitha. 
 
Zgodnie z tytułowym okresem, akcja rozgrywać się będzie ponad 50 lat później, przez co miejsca, wydarzenia oraz osoby będą różnić, lecz całość ma mieć charakter ewolucji.
 
Poznaliśmy typy zadań w Cyberpunk 2077! Sporo niezłych propozycji...
 
Przedstawienie w drugim zwiastunie wielu scen za dnia było specjalnym działaniem, które miało uzmysłowić graczy, że będzie to świeże podejście do miejsca akcji. W grze zdarzą się oczywiście klasyczne mroczne klimaty, lecz to nie one mają dostarczyć nam pełnię zmian.
 
Ekonomia w ciągu 50 lat się zmieniała w uniwersum, które teraz będzie jeszcze bardziej odmienne pod względem finansowym. Różnice wzrosną a napięcie wśród społeczeństwa będą istotne dla poszczególnych frakcji.
 
Jednym z głównych celów było zachowanie praktyczności oraz zachowania spójności związanej także ze stanem zasobów poszczególnych dzielnic. Zaszły w świecie przedstawionym kryzys finansowy jedynie pogłębił amplitudy zarobków i bogactwa, co możemy mogli zobaczyć już w kwietniu.
 
Twórcy podczas projektu dbali także o to, aby otaczająca nas rzeczywistości informowała nas o tym czego się możemy spodziewać po poszczególnych ludziach, przy okazji mogąc naczerpać sporo z wizualnych aspektów także NPC-ów i ich zachowania.
 
Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Project Scarlett oraz Google Stadia.
 
 

źródło: gamespot

Komentarze (0):
Reklama
Reklama