dodano: 2019-09-14 06:00:08
PCPS4PS4 PROPS5STR

Poznaliśmy typy zadań w Cyberpunk 2077! Sporo niezłych propozycji...

Autor: AnoX
Poznaliśmy typy zadań w Cyberpunk 2077! Sporo niezłych propozycji...
40°
0

Cyberpunk 2077 to bez wątpienia jedna z najmocniej wyczekiwanych produkcji najbliższych lat, co potwierdza chociażby informacja o typach dostępnych zadań.
 
Philip Weber uchylił rąbka tajemnicy dotyczącego zadań, które będą dostępne w grze. Będzie ich kilka i każdy z nich ma nam zaoferować trochę inne atrakcje.
 
Pierwszą z nich są oczywiście Główne Zadania, które nie tylko są związane z głównym wątkiem fabularnym, ale także stanowią największą tego typu strukturę z największą skalą i spektakularnością. 
 
Nie zabraknie oczywiście Zadań Pobocznych, które mają zapewnić nam okazję do bliższego zapoznania się z interesującymi opowieściami na mniejszą i większą skalę, przy okazji przedstawiają nasze otoczenie oraz społeczność w ramach określonego pomysłu.
 
Bethesda rozwściecza fanów Fallouta 76... lodówką
 
Street Stories i Minor Quests to misje skoncentrowane na zapewnieniu nam zabawy w otwartym świecie, pierwsze mają się skupić na lokalnych problemach, natomiast drugie bazują na mini pobocznych wątkach.
 
To zapewne nie wszystkie, choć co ważne jest także to wspomnienia to kwestia ręcznego kreowania atrakcji, dzięki czemu zasadnicza zawartość będzie wyjątkowa pod wieloma względami. 
 
Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Project Scarlett.
 
Karta na GOG.COM
 

źródło: gamerant.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama