dodano: 2020-03-21 16:45:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Curious Expedition trafi na konsole na przełomie miesiąca!

Autor: AnoX
Curious Expedition trafi na konsole na przełomie miesiąca!
16°
0

Curious Expedition doczekało się ogłoszenia dat premier wersji konsolowych, które już na koniec marca i początek kwietnia 2020 zagoszczą na PS4, XB1 i NSH.
 
Thunderful Publishing wraz ze studiem Maschinen-Mensch zaprezentowały daty premier wydań konsolowych, które już za nieco ponad tydzień będą radować nasze oczy.
 
Przyjemny i popularny na komputerach osobistych, symulacyjny roguelike zapewni nam sporo przyjemnych chwil podczas wypraw, których by się nie powstydziłby sam Indiana Jones.
 
Od przełomu tego miesiąca zupełnie nowa grupa graczy będzie się mogła zapoznać z licznymi podróżnikami oraz śmiałkami, którzy nie obawiają się żadnych trudności.
 
W trakcie przebywanych przygód poznamy wiele tajemnic, zdobędziemy potężne artefakty oraz zapiszemy się na słynnej tablicy, która pełna będzie gromadzić najlepszych z najlepszych. 
 
Liberated z darmowym demem, cieszącym się sporą popularnością
 
 
 
- Cieszymy się, że możemy zaoferować Curious Expedition zupełnie nowej publiczności. Gracze konsolowi będą mogli doświadczyć "ostatecznej wersji gry", która została ulepszona dzięki ponad 50 aktualizacjom na komputerach osobistych w ciągu ostatnich 5 lat. - powiedział Riad Djemili, CEO Maschinen-Mensch. - Uważamy, że produkcja idealnie nadaje się na konsole, ponieważ skupia się na krótkich sesjach, ale zapewnia również dużą głębię i możliwość powracania do zabawy, z dużą ilością nowej treści do odkrycia i odblokowania -
 
Curious Expedition jest dostępne na komputerach osobistych, wersja na PlayStation 4 ukaże się 31 marca, na Nintendo Switch już 2 kwietnia, natomiast na Xbox One zagramy od 3 kwietnia 2020 roku.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama