dodano: 2019-08-30 20:01:08
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 - Oto nowy 15 minutowy fragment rozgrywki

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 - Oto nowy 15 minutowy fragment rozgrywki
28°
0

Cyberpunk 2077 po raz kolejny powraca na tapetę, tym razem za sprawą 15-minutowego materiału wideo wprost z rozgrywki. Co dziś studio pokazuje?
 
Rodzimi twórcy cały czas pracują nad swoim najnowszym projektem, który wzbogaca się o różnego typu nowości i zmiany, które nie koniecznie muszą być istotne. Nawet w kwestii szczegółów nie wszystko musi zagrać jak należy.
 
W każdym bądź razie w dniu dzisiejszym mamy zobaczyć kolejne 15 minut z rozgrywki, które być może przedstawi nam kwestię pewnej niespójności związanej z prezentowanymi materiałami wideo.
 
PROJECT RESISTANCE to nowy Resident Evil? Tajemnicza zapowiedź...
 
[20:01] Materiał rozpoczął się od sceny przenoszenia się cyfrowego, odbywającego się w czymś na wzór lodowych wanien. Cyfrowa rzeczywistość ma odgrywać spore znaczenie, stanowiąc głęboką sieć. To z jej pomocą będziemy się mogli przenosić pomiędzy licznymi miejscami.
 
[20:02] Tym razem ujrzymy jak mogą się prezentować różnorodne podejścia do rozgrywki i jej działaniom, które podzielono poiędzy te skupione na skradaniu się hakowaniu, a brutalnej sile.
 
[20:04] Materiał zawiera pewne spoilery dotyczące głównego wątku fabularne i spotykanych postaci!
 
Pacifica to jedna z sześciu głównych dzielnic, które będziemy mogli odkrywać i przemierzać. Nawet ona sama zawiera sporą różnorodność oraz sporo interesujących zakątków.
 
[20:06] Voo Doo Boys to frakcja koncentrująca się na hakowaniu oraz wykorzystywaniu sieci do własnych potrzeb. The Animals stawiają natomiast na potężną siłę oraz fizyczną przewagę.
 
[20:08] Tworzenie postaci wygląda słabo i już zostało wykorzystane do zaatakowania gry w czym sami twórcy wspomagają osoby źle im życzące. Trzy ścieżki przeszłości póki co nie zdają się mieć super rozbudowanych opcji.
 
Deepcool zaskakuje, prezentując bardzo przydatne rozwiązanie
 
[20:10] Walka z bossem prezentuje się naprawdę interesująco ze względu na liczne ataki, zaskakujące atrakcje oraz niespodziewane rozwiązania.
 
[20:11] Hakowanie odbywa się na różne sposoby oraz zapewnia nam różnego typu efekty końcowe, które mogą stanowić dla nas niespodziewaną przewagę w działaniu.
 
W cybersieci zawsze ktoś nas będzie śledził, zatem nie możemy wykorzystywać tej opcji ot tak bez żadnego zabezpieczenia się i swojego bezpieczeństwa.
 
[20:14] Rozgrywka potrafi nas zaskoczyć na kilka poziomów, w efekcie czego spotkać mogą nas różnego typu niespodzianki, o czym przekonamy się przy okazji rozmówi i interakcji z Johnnym Silverhandem.
 
[20:16] Po zasadniczym pokazie odbywa się rozmowa z twórcami, którzy samodzielnie opowiedzą nam o grze i jej różnych aspektach.
 
Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Project Scarlett.
 
 
 
 

Watch live video from CD PROJEKT RED on www.twitch.tv


Komentarze (0):
Reklama
Reklama