dodano: 2019-07-19 07:00:05
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 da się nam mocno w kość? Twórcy o tym zapewniają

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 da się nam mocno w kość? Twórcy o tym zapewniają
27°
0

Cyberpunk 2077 to kolejna gra polskiego studia CD Projekt RED, która została zaprojektowana w taki sposób, abyśmy mogli się nacieszyć wysokim poziomem trudności, jak również....
 
Informacje o jednym z dwóch największych polskich hitów przyszłego roku pojawiają się niemalże wszędzie i przez prawie cały czas. Tym razem poruszono kwestię poziomu trudności, który ponownie zaoferuje nam sporo trudności i potrzeb, choć tym razem nie zabraknie także czegoś ekstra. 
 
Alvin Liu zapewnił, że znajdzie się tryb dla największych i najbardziej zaangażowanych graczy lubiących się mocno męczyć, przy czym fani poznawania opowieści, nie posiadający umiejętności będą mogli także wybrać swój tryb.
 
Recenzja Etherborn - Minimalizm sztuki nowoczesnej czy niezła gra?
 
Deweloperzy zadbali o wszystkich i robią to w stylu, który znaliśmy z Wiedźmin 3: Dziki Gon, a co za tym idzie także i tym razem największe wyzwania będą wymagać wcześniejszego przygotowania się i skutecznego wykorzystania dosłownie wszystkich narzędzi i pomocy.
 
[Komentarz redaktora] Taki krok to z jednej strony coś tradycyjnego dla gatunku, jednakże w przypadku strzelanek bywa z tym niekiedy bardzo różnie. Bez wątpienia jednak każdy znajdzie tu coś dla siebie, choć Dziki Gon spowodował, że wiele osób postanowiło się zabrać za największe trudności co zapewniło im nowy poziom satysfakcji.

Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Project Scarlett.

Karta na GOG.COM
 

źródło: playstationlifestyle.net

Komentarze (0):
Reklama
Reklama