dodano: 2019-07-14 12:15:05
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 pozwoli nam walczyć nie ze wszystkimi postaciami

Autor: AnoX
Cyberpunk 2077 pozwoli nam walczyć nie ze wszystkimi postaciami
11°
0

Cyberpunk 2077 ma zapewnić graczom wiele swobody, przy czym twórcy zadbają o to, aby nie była to absolutna anarchia. Co będzie związane właśnie z walką?
 
Świat przyszłości, a także samo Night City to miejsce zniszczone i zdegenerowane na wielu poziomach, lecz rodzimi twórcy nie chcą pozwolić nam na absolutnie wszystko. W związku z czym postawione zostaną bardzo ważne granice.
 
Otóż zgodnie z informacjami z reddita, walczyć będziemy mogli ze wszystkimi przeciwnikami, choć zablokowana zostanie ta funkcja w przypadku dzieci oraz NPC-ów. To oznacza także, że nie znajdziemy w grze opcji zmienienia historii poprzez pozbycie się właśnie na przykład naszego zleceniodawcy.
 
Borderlands 3 - We wtorek poznamy duże ogłoszenie?
 
CD Projekt RED nie chce pozwolić także na pełne agresji zachowanie, w związku z czym w rozgrywce pojawią się określone konsekwencje, związane z policją oraz specjalnymi służbami.
 
Miejmy nadzieję, że nikt z modderów nie zdecyduje się znieść tych barier i zachowania odpowiedni poziom kultury i zachowania. Bywa z tym obecnie ciężko, gdyż nie wszyscy rozumieją i nie chcą zrozumieć czym jest odpowiedzialność za siebie oraz innych. 
 
Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2019 roku na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One. Zapewne produkcja trafi także na PlayStation 5 i Project Scarlett oraz być może także na Google Stadia.
 

źródło: pcgamer.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama