dodano: 2019-07-09 06:05:04
PCPS4PS4 PROPS5STR

Cyberpunk 2077 - Twórcy bawią się brakami pomiędzy materiałami

Autor: AnoX
36°
0
Cyberpunk 2077 - Twórcy bawią się brakami pomiędzy materiałami
Cyberpunk 2077 został nam już kilka razy pokazany, tymczasem w międzyczasie pojawiły się pewne braki, którymi twórcy się bawią i chcą to kontynuować.
 
Prawdopodobnie największy polski hit przyszłego roku cały czas nas intryguje i tak było na targach E3 2019, gdzie zobaczyliśmy nowy materiał z gry, zmieniający lekko nasze dotychczasowe doświadczenia oraz perspektywę. Czemu? Otóż wcześniej można było pomyśleć, że Jackie będzie naszym towarzyszem, lecz tym razem został on zabity w trakcie jakiejś wielkiej akcji.
 
 
To dość mocno zmienia sytuację, podobnie jak z personą znaną jako Bug, przy czym ona posiada o wiele bardziej znaną oraz cenioną pozycję w całym Night City. 
 
Wspomniane nie pasujące do siebie sceny w połączeniu z ogólnym klimatem oraz wydarzeniami zachodzącymi w uniwersum sprawiają, że często nasz V będzie musiał się przebijać przez kolejne szczeble hierarchii, co jak widać nie obędzie się bez ofiar oraz ewentualnych niebezpieczeństw czy problemów. Czasem to nie my będziemy rozgrywającymi, ale staniemy się rozegranymi.
 
Newsletter gry wskazuje, że możemy się jednak spodziewać za jakiś czas jakiegoś materiału, który ujawni nam co się tak naprawdę stało w międzyczasie i czego się możemy spodziewać po wciągającej oraz zaskakującej opowieści.
 
Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2019 roku na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One. Zapewne produkcja trafi także na PlayStation 5 i Project Scarlett.
 

źródło: gamerant.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama