dodano: 2020-05-16 21:50:02
PCXBOX

Czy Minecraft Dungeons to Minecraft 2? Nie, czym zatem jest zupełnie nowa gra studia Mojang?

Autor: AnoX
Czy Minecraft Dungeons to Minecraft 2? Nie, czym zatem jest zupełnie nowa gra studia Mojang?
26°
0

Minecraft Dungeons ukaże się już za kilka dni, tymczasem wciąż sporo osób nie do końca rozumie czy to Minecraft 2 i czym jest ten projekt. Już śpieszymy z tłumaczeniem!
 
Oryginalny Minecraft okazał się absolutnym fenomenem, który przyciągnął uwagę graczy z całego świata, stając się obecnie jedną z najmocniej kojarzonych gier w historii. Nawet osoby całkowicie nie interesującym się naszym medium wiedzą, że jest taka produkcja i co się w jej ramach mniej więcej robi.

Czy Minecraft Dungeons to Minecraft 2? Odpowiedź jest prosta, nie.

Studio Mojang należące do Microsoftu i wchodzące w skład Xbox Game Studios, zdecydowało się wykorzystać interesujące części składowe Minecrafta, aby zaoferować graczom zupełnie nowy tytuł, stawiający na inne akcenty oraz styl zabawy.   

Czym zatem jest Minecraft Dungeons?

Produkcja stawia na zupełnie inny gatunek oraz perspektywę, mowa tutaj o dążeniu do hack'n'slasha, przypominającego o wiele brutalniejsze produkcje pokroju Diablo IV. W tym wypadku będzie o wiele łagodniej, jeżeli oczywiście nie uznajemy rycerzy, magów i walkę z potworami za granicę nie do przekroczenia.
 
Trafiać będziemy do określonych etapów, które będziemy przechodzić przy okazji pokonując licznych przeciwników, starając się przetrwać, poszukiwać potężnych i wyjątkowych broni oraz rozwijając specjalne czary czy umiejętności.
 
Naszym celem będzie powstrzymanie Arch-Illagera, w związku z czym warto będzie odpowiednio się przygotować oraz odnaleźć i wykorzystać znajdujące się po drodze skarby.

Minecraft Dungeons i wspólna rozgrywka...

Mojang zaprojektowano swoją nową grę w oparciu o wieloosobową i kooperacyjną rozgrywkę, dzięki czemu możemy współpracować, pomagać sobie nawzajem oraz wykonamy jeszcze bardziej imponujące akcje, które zapadną nam na długi czas w pamięci.
 
Dostępne materiały gwarantują nam okazję do sprawdzenia, że faktycznie razem będziemy mogli przeżywać wyjątkowe przygody, jednocześnie mogąc wspólnie spędzić sporo czasu w ukochanym świecie pełnym kolorowych pixeli.
 
Minecraft Dungeons ma mieć premierę 26 maja 2020 roku. Gra w chwili premiery będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama