dodano: 2019-11-25 07:10:12
PCNSHPS4PS4 PROSTR

Darksiders Genesis może okazać się wielkim hitem? Są na to szanse...

Autor: AnoX
Darksiders Genesis może okazać się wielkim hitem? Są na to szanse...
23°
0

Darksiders Genesis doczekało się kolejnego materiału wideo, który prezentuje nam tym razem umiejętności i potwory. Co nas czeka?
 
Najnowszy materiał z produkcji Airship Syndicate i THQ Nordic koncentruje się na systemie budowania specyfiki umiejętności naszych bohaterów, dzięki czemu zabawa może dostarczyć nam jeszcze więcej satysfakcjonującej zabawy.
 
Na naszej drodze staną zarówno pomniejsze demony jak rónież i potężne straszydła, do których zapewne będziemy się już chcieli dobrze przygotować.
 
Planet Zoo - Pierwsze wrażenia z pięknego, kolorowego wybiegu
 
"Creature Core" to specjalny system, który ma dostarczyć graczom jeszcze większą głębię mechanik, których zwieńczeniem są specjalne super potężne ciosy. To za ich sprawą na planszy zapanuje absolutne zniszczenie.
 
Nasza dwójka dzielnych Jeźdźców Apokalipsy będzie miała ręce pełne roboty, a co za tym idzie znajdziemy wiele okazji, aby jak najlepiej wykorzystać dostępne narzędzia do walki z monstrami z piekieł.
 
Darksiders Genesis ma ukazać się 5 grudnia 2019 roku na komputery osobiste i Google Stadia, natomiast wersje na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch dostępne będą 14 lutego 2020 roku.
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama