dodano: 2019-12-11 21:35:12
PCNSHPS4PS4 PROSTR

Darksiders Genesis z prezentem przedpremierowym i ładną kolekcjonerką!

Autor: AnoX
Darksiders Genesis z prezentem przedpremierowym i ładną kolekcjonerką!
19°
0

Darksiders Genesis zostanie w Polsce wydane przez Koch Media Poland, za sprawą którego będziemy mogli nabyć o prezent preorderu oraz Edycję Kolekcjonerską.
 
Twórcy i wydawcy zdecydowali się przygotować szereg atrakcji, które będziemy mogli nabyć w ramach wersji pudełkowych najnowszej odsłony Darksiders. Tę będziemy mogli nabyć w ramach przedsprzedaży z przyjemnym prezentem w postaci dwóch skórek - Szał (dla Wojny) oraz Rozpacz (dla Waśni), które będziemy sobie mogli ustawić w grze.
 
Darksiders_Preorder_PL
 
Ponadto w Polsce będziemy mogli zakupić także Edycję Kolekcjonerską Darksiders Genesis dostarczającą nam na konsolach (PS4, XB1 i NSH) sporą i ładnie się zapowiadającą zawartość:
 
  • gra Darksiders Genesis,
  • figurka Waśni o wysokości 23 cm,
  • steelbook,
  • fizyczny artbook,
  • ścieżkę dźwiękową na płycie,
  • naklejki.
 
Airship Syndicate i wspierające ich wydawniczo THQ Nordic sprawiły, że sequel okazał się świetnie przyjętą grą. Z resztą pierwsze oceny Darksiders Genesis okazały się naprawdę dobre.
 
Darksiders Genesis zadebiutowało 5 grudnia 2019 roku na komputerach osobistych i Google Stadia. Wersje na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch dostępne będą 14 lutego 2020 roku. Gra będzie posiadać polską (i angielską) wersję językową.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama