dodano: 2022-07-05 07:15:02
PC

Poznaliśmy oficjalną datę Meet at Rift Łódź 2022, pierwszego tego typu wydarzenia dla wielbicieli świata Riot Games

aktualności e-sport Poznaliśmy oficjalną datę Meet at Rift Łódź 2022,
Poznaliśmy oficjalną datę Meet at Rift Łódź 2022, pierwszego tego typu wydarzenia dla wielbicieli świata Riot Games
69°
0

W dniu wczorajszym oficjalnie ujawniono Meet at Rift Łódź 2022, czyli pierwszy festiwal w Polsce, skoncentrowany na fanach uniwersum wykreowanym przez studio Riot Games, ojców gigantycznego sukcesu, jakim okazało się League of Legends.

Pierwsze takie wydarzenie dla fanów świata League of Legends!

Oficjalnie w drugiej połowie sierpnia bieżącego roku będzie można w Łodzi w Centrum Nauki i Techniki EC1 wziąć udział w wyjątkowym na skalę Polski wydarzeniu. W jednym miejscu przygotowane zostało wiele atrakcji, skierowanych do największych fanów gier słynnego studia Riot Games.

Impreza fizycznie zgromadzi osoby, zainteresowane wykreowanym uniwersum, we wszystkich jego obszarach, znanych między innymi z gier League of Legends, VALORANT, Teamfight Tactics, League of Legends Wild Rift czy Legends of Runeterra. Na miejscu obecne będą nie tylko gry jako takie, ale także ich rozwinięcia w postaci utworów muzycznych, cosplay'u, serialu Arcane czy komiksach rozwijających liczne dodatkowe wątki.

Przygotowane w ramach Meet at Rift w Łodzi liczne konkursy, zagadki, quizy, spotkania ze znanymi internetowymi celebrytami oraz stoiska z zaproszonymi do współpracy partnerami. O opracowywanych niespodziankach nie wspominając...

Zapoznaj się również z:

 

Meet at Rift to już kolejna inicjatywa skierowana do graczy. Po karcie z wizerunkiem jednej z bohaterek LoL przyszedł czas na festiwal, którego wspólnie z MasterCard zostaliśmy partnerem głównym. League of Legends, czyli największy projekt studia Riot Games, mimo premiery w 2009 roku, wciąż jest najczęściej rozgrywaną grą komputerową na PC na świecie. Esport to ogromna i bardzo dynamiczna gałąź biznesu, która skupia wokół siebie wielkie grono fanów i coraz częściej podlega profesjonalizacji. Tylko w 2021 roku wydatki związane z gamingiem przekroczyły w Polsce 2,4 mld zł. Widzimy potencjał w tej grupie, dlatego z chęcią angażujemy się w wydarzenia takie, jak to – mówi Krzysztof Konieczka, Dyrektor Działu Daily Banking z Alior Bank.

Wśród fanów Displate znajdziemy mnóstwo graczy, a wielu z nich uwielbia gry studia Riot Games. Dlatego jest nam niezmiernie miło ogłosić współpracę tytularną przy Displate Meet at Rift! Wydarzeniu, które w całości jest dedykowane fanom gier, które wyszły spod skrzydeł Riot. Nie mogliśmy sobie wybrać lepszej okazji do inauguracji naszych esportowych działań w Polsce - mówi Bartosz Maćkowiak - Esport Partnerships Manager w Displate.

Data Meet at Rift Łódź 2022

Meet at Rift Łódź 2022 odbędzie się od 19 do 21 sierpnia 2022 roku w Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi. Wstęp na wydarzenie jest darmowy!

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama