dodano: 2020-02-02 14:40:02

Data MWC 2020 - Kiedy ujrzymy nowe urządzenia i... konsole?

Autor: AnoX
Data MWC 2020 - Kiedy ujrzymy nowe urządzenia i... konsole?
23°
0

Kolejne hiszpańskie targi MWC odbędą się już za kilkanaście dni, tymczasem warto mocniej śledzić wydarzenie to ze względu na konsole. Data MWC 2020.
 
Sony od lat mocno jest obecne w Hiszpanii, gdzie japońska korporacja często prezentuje swoje najlepsze propozycje ze wszystkich niemalże działów. W tym roku teoretycznie wciąż jest okazja, aby zademonstrować... PlayStation 5.
 
Nowe dziecko działu PlayStation wciąż nie jest nam wizualnie znane, a PlayStation Meeting w dalszym ciągu nie doczekało się swojej własnej daty. W związku z czym gracze (i nie tylko oni) pozostają w zastoju.
 
MWC w Hiszpanii to ważny moment dla branży elektronicznej, ponieważ często w lutym możemy ujrzeć urządzenia powoli zmierzające w kolejnych miesiącach na rynek.
 
Wspomniane PlayStation ukazywało na nich chociażby PlayStation VR, pomimo tego że nie było to ujawnienie tego urządzenia. Niemniej jest to dość niezasłużenie niedoceniana przez graczy impreza.
 
W tym roku raczej Xbox Series X spodziewać się nie można, ale być może Sony zdecyduje się po raz kolejny wypromować wszystkie swoje urządzenia. Nie zapominajmy o tym, że jest to dobra okazja do prezentowania pakietów PS5 i nowy telewizor Bravia.
 
MWC 2020 odbędzie się od 24 do 27 lutego 2020 roku w Barcelonie w Hiszpanii.
 
Strona wydarzenia

źródło: Vadim Sherbakov on Unsplash

Komentarze (0):
Reklama
Reklama