dodano: 2022-06-22 15:10:01

Poznaliśmy datę premiery High on Life! Produkcja zmierza na konsole Xbox i PC

15°
0
Poznaliśmy datę premiery High on Life! Produkcja zmierza na konsole Xbox i PC

High on Life to nadciągająca produkcja od Squanch Games, która oficjalnie zadebiutuje w październiku na konsolach Xbox oraz PC. Gra powstała z pomysłu Justina Roilanda, twórcy serialu Rick i Morty. 

Zapowiedź High on Life mieliśmy okazję zobaczyć na ostatnim wydarzeniu Xbox & Bethesda Games Showcase. Wtedy również poznaliśmy miesiąc premiery, ale nie otrzymaliśmy dokładnej daty. Ogłoszono ją dopiero niedawno w mediach społecznościowych tej produkcji. 

Zapoznaj się także z: Backfirewall_, przygoda w smartfonie zadebiutuje na komputerach i konsolach jeszcze w tym roku

High on Life trafi do graczy już 25 października i na pewno zgromadzi wielu fanów. Pomysłodawcą fabuły jest w końcu twórca słynnego serialu Rick i Morty, który zdobył miliony wielbicieli na całym świecie (do tej pory powstało 5 sezonów). Samą grę wyprodukowało i wydało amerykańskie studio Squanch Games.

Gracze wcielą się w bohatera, który musi uratować ludzkość przed atakiem kosmitów. Oprócz tego trzeba wykonać wiele innych misji, przy których będzie towarzyszyć gadająca broń, i ostatecznie pokonać Garmantousa. Podczas rozgrywki również nie raz pojawi się humor i postacie wzorowane na serialu Rick i Morty.

High on Life zadebiutuje 25 października 2022 roku. Gra zmierza na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One oraz komputery osobiste.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/high-on-life-is-launching-on-october-25

Komentarze (0):
Reklama