dodano: 2018-07-15 13:50:02
PCPS4PS4 PRO

Days Gone będzie wielkim otwarciem dla studia Sony Bend?

Autor: AnoX
Gra: Days Gone
Days Gone będzie wielkim otwarciem dla studia Sony Bend?
15°
2

Days Gone od Sony Bend zadebiutuje w drugiej połowie lutego 2019 roku, tymczasem studio już w tej chwili rozpoczęło poszukiwanie nowych osób do zespołu.
 
Coraz więcej w naszej branży mówi się o streamingowaniu treści oraz o graniu w chmurze, tymczasem kolejne firmy starają się przygotować do tego stanu rzeczy. Microsoft rozwija technologię oraz możliwości, także takie jak cross-play, tymczasem Sony już dawno temu zaoferowało tego typu rozwiązanie. 
 
PlayStation Now rozwijane jest od dłuższego czasu i pomimo, że wydaje się to bardzo powolny proces to na innych polach można dostrzec ich starania. Tym razem mowa jest o ekskluzywnych tytułach, które z pewnością za jakiś czas okażą się kluczowe. 
 
Ekipa Sony Bend, co prawdopodobnie można już w tej chwili stwierdzić, nie dostarczy nam tak wysokiej jakości tytułu jak Uncharted 4: Kres Złodzieja czy God of War (2018), co wynika ze słabszego osobowo składu. To może się zmienić przy okazji kolejnego tytułu, do którego rekrutacja przed chwilą się rozpoczęła. Z dostępnej i przytoczonej przez playstationlifestyle informacji wynika, że przyszła produkcja będzie bardzo kolorowa i żywa. Już pojawiają się pierwsze plotki o powrocie marki Little Big Planet....
 
Jak widać deweloperzy niebawem nie będą mogli narzekać na brak pracy, choć to przyszłość dość odległa. W ostatnich latach gry od ekip first party nie były tak częste, lecz ten stan rzeczy zostaje zmieniany i miejscu nadzieję, że spowoduje pojawienie się jeszcze więcej dopracowanych pod każdym względem gier AAA.
 

źródło: playstationlifestyle

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2018-07-15 23:27:46

Gra typowo robiona pod konsole i nic nie potrafią zrobić ciekawego moim zdaniem.

avatar lubie bigos
dodano: 2018-07-15 14:31:22

To ich być albo nie być - jak gra okaże się klapą jak The Order, to pewnie pójdą do odstrzału.

Reklama
Reklama