dodano: 2017-07-17 16:00:02
PCPS4PS4 PRO

Days Gone z dynamicznymi warunkami pogodowymi

Gra: Days Gone
Days Gone z dynamicznymi warunkami pogodowymi
10°
2

Rok 2018 będzie miał sporo dobrych rzeczy dla użytkowników PS4 między innymi God of War, Detroit: Become Human czy Shenmue 3.
 
Kolejną grą, która pojawi się wśród exlusivów będzie Days Gone. Projekt otrzymał właśnie nowy zwiastun pokazujący zmienne warunki pogodowe. Patrząc na zbliżające się premiery można powiedzieć, że Playstation 4 będzie świętować swój najlepszy okres od chwili premiery. Na zakończonych targach E3 w Los Angeles pokazywany był gameplay, a teraz produkcja otrzymała kolejny tylko tym razem całkowicie inaczej wykonany (i w innych warunkach) pokaz rozgrywki.
 
Zastosowano tutaj dynamiczne generowaną i zmieniającą się pogodę mającą wpływ na rozgrywkę np. zmieniając zachowanie przeciwników czy wpływając pośrednio na prowadzony przez nas pojazd, przez co prowadzenie motocykla będzie coraz trudniejsze. Warto zwrócić uwagę, że istnieje w świecie gry także crafting, a losowe wydarzenia wzbogaca tylko dobrze rokujący obraz Days Gone. 
 
Zwiastun z dynamicznym warunkami pogodowymi.
 
 
 
Zwiastun obecny na E3.
 

ogolny


Komentarze (0):
avatar Crispio
dodano: 2017-07-17 18:15:26

Niewątpliwie pochylę się nad Days Gone ale osobiście zaczynam odczuwać, że trochę już mi się przejadł ten gatunek. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

avatar Mariusz
dodano: 2017-07-17 16:13:37

Ciekawe czy ta produkcja czymkolwiek zaskoczy graczy czy może wszystko już wiemy i przygoda z tym dziełem będzie jak obejrzenie tego samego serialu poraz kolejny.

Reklama
Reklama