dodano: 2019-09-07 12:00:07
PCPS4PS4 PRO

Days Gone z nową funkcją i poziomami trudności

Gra: Days Gone
240°
0
Days Gone z nową funkcją i poziomami trudności
Dla fanów Days Gone mamy bardzo dobrą informację. Już od 13 września wszyscy posiadacze tej produkcji zyskają dostęp do nowej funkcji.
 
Będzie to Nowa Gra Plus (New Game Plus mode) dzięki, której gracze będą mogli przeżyć jeszcze raz przygodę z Deaconem St. Johnem. Z tym wyjątkiem, że gracze będą w posiadaniu już tego co zdobyli od początku gry czyli broni, ulepszeń motocykla, wzmacniaczy NERO, umiejętności, przepisów kulinarnych, zaufanego obozowiska oraz kredytów, przedmiotów kolekcjonerskich i trofeów.
 
Tryb Nowa Gra Plus może być uruchomiona wyłącznie po przejściu fabuły „I'm Never Giving Up”. W NG+ będzie można zagrać na każdym z poziomów trudności: łatwym, normalnym, trudnym i survival, a jeśli mało wam wrażeń to do tego dochodzą jeszcze dwa nowe poziomy hard II i survival II. Te dwa ostatnie tryby nie są przeznaczone tylko i wyłącznie dla nowej funkcji ale można rozgrywać je od początku gry.
 
 
Warto przypomnieć, że zdobywane umiejętności podczas wykonywania wyzwań mogą być wykorzystywane w trybie fabularnym więc warto przed premierą NG+ kilka z nich ukończyć na złotym poziomie. Kolejną atrakcją będą nowe trofea, które będzie można zdobyć podczas rozgrywania NG+ oraz gry na dwóch nowych poziomach hard II i survival II. Jedna z nagród będzie związana z sekretną bronią od agenta działającego w cieniu.
 
Do wszystkich graczy: północny Pacyfik was potrzebuje aby oczyścić i odkazić niegdyś przepiękne wybrzeże kraju.
 
Days Gone ukazało się 26 kwietnia 2019 roku na konsoli PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama