dodano: 2019-01-18 07:00:01
PCPS4PS4 PRO

Days Gone z nowymi materiałami, preorderami i edycją kolekcjonerską

Autor: AnoX
Gra: Days Gone
Days Gone z nowymi materiałami, preorderami i edycją kolekcjonerską
18°
0

Days Gone doczekało się wczoraj nowego materiału oraz kilku ogłoszeń o zamówieniach przedpremierowych (preorderach) i edycji kolekcjonerskiej.
 
Rozpocznijmy krótko i na temat, otóż do zamówień przedpremierowych dołączone zostają prezenty w postaci trzech części do motocyklu, które razem składają się w efektowną maszynę. Do tego pakietu dodaną także efektowną kuszę, która będzie się spisywać doskonale podczas cichej eliminacji wrogów wszelkiej maści. 
 
 
Przy okazji możemy bliżej się przyjrzeć edycji Digital Deluxe Edition, w ramach której poza grą znajdziemy także cyfrową ścieżkę dźwiękową i mini artbook, trzy skórki do motocyklu, dynamiczny motyw, specjalną umiejętności oraz elementy wymienione wyżej.   
 
days-gone-dde
 
Skoro już mówimy o edycjach specjalnych, to nie mogło zabraknąć także pełnoprawnej Edycji Kolekcjonerskiej, która również dostarczy nam sporo gadżetów w tym: figurkę głównego bohatera, steelbook, 6 pinów, mini-artbook i ścieżkę dźwiękową także w wersji fizycznej oraz 4 naklejki. O wyżej wymienionej zawartości chyba nie muszą wspominać, prawda? ;)
 
days-gone-ek
 
Na koniec pozostawiliśmy sobie zwiastun Days Gone poświęcony otwartemu światowi i lokacjom, jakie w jego ramach znajdziemy. Super różnorodnie nie jest, ale chyba będzie na co rzucić okiem w trakcie zabawy. 
 
Days Gone ukaże się 26 kwietnia 2019 roku tylko na PlayStation 4 oraz PlayStation 4 Pro.
 

źródło: blog.us.playstation.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama