dodano: 2019-12-02 07:10:12
PCPS4PS4 PRO

Death Stranding doczeka się kontynuacji z zupełnie innym charakterem?

Autor: AnoX
Death Stranding doczeka się kontynuacji z zupełnie innym charakterem?
18°
0

Death Stranding okazało się bardzo dobrze przyjętej gry Kojima Productions, które poza planami na stworzenie horroru ma także ideę rozszerzenia swojej marki.
 
Niedawno wspominaliśmy Wam o tym, że Hideo Kojima niejako zapowiedział, że chce zapewnić graczom wysokiej klasy horror, starający się osiągnąć jeszcze więcej w kwestii przerażania.
 
Wywiad z serwisie Vulture ujawnił nam jedną kwestię, która może się okazać niezwykle interesująca dla osób zakochanych w wizji studia. Jak się okazuje, że ponoć są pomysły na stworzenie przynajmniej duchowej kontynuacji czy przedłużenia serii w markę, przy czym miałoby się to odbyć poprzez "start od zera".
 
Wcześniej pojawiły się też wypowiedzi dotyczące tego, że pewnego rodzaju podział i połączenia kierują nas ku teoretycznie zupełnie nowego pod-gatunku, przy czym niestety szczegóły nie są nam znane.
 
W dalszym ciągu niestety nie znane są nam ewentualne szczegóły dotyczące możliwego przebiegu prac, niemniej ostatni odważny "symulator kuriera" udowadnia, że liczyć możemy na odważne podejście.
 
Death Stranding ukazało się 8 listopada 2019 roku na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama