dodano: 2020-08-19 07:00:01
PCPS5

DEATHLOOP doczekało się przesunięcia daty premiery! Gra zagości dopiero w drugim kwartale 2021 roku!

Autor: AnoX
Gra: DEATHLOOP
13°
0
DEATHLOOP doczekało się przesunięcia daty premiery! Gra zagości dopiero w drugim kwartale 2021 roku!
DEATHLOOP po udanym fragmencie na The Future of Gaming ostatecznie nie zaliczy dobrego okresu, ponieważ gra została przesunięta na drugi kwartał 2020 roku.
 
Najnowsza propozycja Arkane Lyon oraz Bethesda Softworks doczekała się smutnych ogłoszeń, dotykających najmocniej wyczekujących na ten tytuł graczy. Otóż w DEATHLOOP zagramy dopiero w przyszłym roku.
 
Niestety okres drugiego kwartału 2021 roku to spory zakres czasu, wobec czego niestety nie wiemy kiedy będziemy tak naprawdę zapoznać się z kolejną propozycją studia.
 
 
Studio próbując zadbać o swoich pracowników oraz oczekiwania graczy zdecydowało się wykonać ten ciężki ktok, przez który być może tytuł zostanie nam nieco lepiej zaprezentowany. Wciąż w gruncie rzeczy nie wiemy z czym będziemy mieli faktycznie do czynienia.
 
Dodatkowy czas ma zostać przeznaczony także na dopracowanie wersji w tym tych na konsole nowej generacji, starając się dopracować lepsze doznania. Z resztą zgodnie z zapewnieniami już niebawem będziemy mieć do czynienia z nowościami i ogłoszeniami.
 
 
DEATHLOOP ma się ukazać w drugim kwartale 2021 roku. Gra zagości na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama