14°
0
dodano: 2021-04-08 23:15:01

Debiut Creepy Jar na GPW dziś nastąpił! Spółka jest już notowana na głównym parkiecie

Autor: AnoX

Dziś odbył się debiut Creepy Jar na GPW, studia znanego z hitowego Green Hell. Spółka przeniosła swoje akcje z NewConnect właśnie na główny parkiet.

W dniu dzisiejszym oficjalnie doszło do kolejnego debiutu polskiego studia growego na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych. W chwili wejścia kurs pozostał bez zmian i wyniósł 974 złote (na koniec dnia wyniósł 940, -3,49%). 

Do obiegu wprowadzono 679 436 walorów (500.000 serii A, 147.082 serii B oraz 32.354 akcji serii C), nosząc obecnie skróconą nazwę CREEPYJAR z oznaczeniem CRJ.

Przeszło 30-osobowy zespół może z zadowoleniem spoglądać w przyszłość, zarówno tę bliższą z wersją konsolową Green Hell, jak również z kolejnym tytułem. Prace nad tytułem oraz ulepszeniami na konsole nowej generacji są kontynuowane, a konkretne terminy zostaną opublikowane za jakiś czas.

Zapoznaj się także z: 3 out of 10: Season Two w darmowej wersji na Epic Games Store. A za tydzień aż trzy tytuły przygodowe, w tym dwie Daedalica

 

Rynek NewConnect był zaledwie etapem, a parkiet główny zawsze był celem i ambicją Creepy Jar. Dzięki przejściu na GPW możemy utrzymać dotychczasowe tempo wzrostu oraz zwiększyć prestiż spółki w oczach inwestorów - komentuje Krzysztof Kwiatek, prezes.

Mimo blisko trzech lat od debiutu gry w Steam Early Access oraz dwóch od premiery pełnej wersji, zainteresowanie grą nie słabnie. Produkcja posiada aktywną i oddaną społeczność graczy, która inspiruje zespół do dalszej pracy nad tytułem. Jednocześnie rozwijamy Green Hell na kolejne platformy, w tym na VR. Liczymy, że w nadchodzących miesiącach nasz tytuł będzie generował świetne wyniki sprzedażowe, nie tylko na komputerach osobistych, ale też na PlayStation 4 i Xbox One - kończy prezes Creepy Jar, Krzysztof Kwiatek. 

Creepy Jar S.A. notowane jest na NewConnect. Zadebiutuje na GPW już 8 kwietnia 2021 roku.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama