dodano: 2021-04-15 20:00:02

Deponia: The Complete Journey, Ken Follett's The Pillars of the Earth oraz The First Tree za darmo na Epic Games Store

Deponia: The Complete Journey, Ken Follett's The Pillars of the Earth oraz The First Tree za darmo na Epic Games Store
10°
0

Trzy gry przygodowe Deponia: The Complete Journey, Ken Follett's The Pillars of the Earth oraz The First Tree za darmo na Epic Games Store. A za tydzień?

W tym tygodniu Epic Games Store będzie rozpieszczać graczy aż trzema grami przygodowymi, w tym jednym zestawem, w którym znajdziemy aż trzy gry. Przez tydzień do swojej biblioteki na Epic Games Store dodamy Deponia: The Complete Journey, Ken Follett's The Pillars of the Earth oraz The First Tree.

Przez tydzień pobierzemy w darmowej wersji trzy gry. W ofercie znalazły się aż dwie gry Daedalic Entertainment. Jedną z nich jest Deponia: The Complete Journey, gra, która zawiera aż trzy tytuły z serii Deponia. Gracze znajdą w niej gry Deponia, Deponia 2: Chaos on Deponia oraz Deponia 3: Goodbye Deponia. 

Wszystkie one to klasyczne przygodówki, w rysunkowej formie, której bohaterem jest Rufus, mieszkaniec zaśmieconej planety, zwanej Deponia, który próbuje się z niej wyrwać. Towarzyszy mu kobieta z zawieszonej na niebie planety Elizjum.

Przeczytaj również: The First Tree trafiło na Steam

Kolejna gra, także stworzona przez wspomniane niemieckie studio Daedalic Entertainment, to przygodowa gra epizodyczna, podzielona na pięć epizodów, oparta na powieści Kena Folletta - Filary Ziemi. Tytuł przygodówki, która jest kolejną propozycją gratisową od Epic Games Store to Ken Follett's : The Pillars of the Earth. Gra wydawana była na Steam w częściach. Na łamach naszego serwisu znajdziecie do niej szczegółowe poradniki

Gra, będąca interaktywną przygodówką narracyjną z licznymi wyborami, to opowieść rozgrywająca się w XVII wiecznej Anglii.  Wcielimy się w  niej w jedną z trzech postaci: Jacka, Alienę oraz Philipa. Graczy czekają klasyczne zadania przygodowe, takie jak eksploracja i zagadki, ale też liczne wybory i decyzje oraz dialogi.

Trzecią gra, którą odbierzemy za darmo jest The First Tree, eksploracyjna gra stworzona przez niezależne studio David Wehle, w której to bohaterem jest lis szukający swojej rodziny oraz o chłopcu, który udaje się do Pierwszego Drzewa, czyli tytułowego The First Tree.

Wszystkie te przygodówki będzie można dodać do swojej biblioteki przez najbliższy tydzień, od dziś, 15 kwietnia do 22 kwietnia, do godziny 17-tej. Wtedy to Epic Games udostępni dwa darmowe tytuły. Będą to Alien: Isolation (Obcy Izolacja) oraz Hand of Fate 2. Te gry dostępne będą w darmowej formie od 22-29 kwietnia, do godziny 17-tej. 

Obecnie dostępne gry w gratisie to tytuły w wersji na komputery osobiste PC.

Odbierz darmowe gry na Epic Games Store


Komentarze (0):
Reklama
Reklama