dodano: 2020-06-05 23:35:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Desperados III z dwoma niezłymi zwiastunami budującymi klimat oraz prezentującymi świetne przygody na Dzikim Zachodzie!

Autor: AnoX
Desperados III z dwoma niezłymi zwiastunami budującymi klimat oraz prezentującymi świetne przygody na Dzikim Zachodzie!
21°
0

Desperados III, czyli najnowsza propozycja Mimimi Games oraz wydawcy THQ Nordic doczekała się dwóch zwiastunów, jednego interaktywnego i drugiego o....
 
Trzecia odsłona strategicznego cyklu doczekała się w ostatnim czasie kilku interesujący materiałów wideo, dzięki którym będziemy się mogli nieco lepiej poznać grę, jednocześnie delektując się wyjątkowym klimatem zabawy.
 
Midnight Scenes: The Highway (Special Edition), pierwszy z trzech króciutkich przygodowych horrorów od twórcy Thimbleweed Park, wkrótce na Steam
 
Twórcy z wydawcą zdecydowali się opublikować materiał z uroczymi figurkami, które w swej niepozornej formie świetnie wypadają w roli odzwierciedlenia klimatu oraz rozgrywki gry.
 
Przy okazji wypuszczono równie interesujący materiał prezentujący jak wykonuje się tego typu wideo, zachowując przy tym wszystkim sporo przyjemnych akcentów.
 
Jakby tego było mało, to do sprawdzenia jest też kolejny materiał będący pewnego rodzaju wielkim powrotem interaktywnych zwiastunów, dzięki któremu możemy po części spróbować się zmierzyć z wybranym fragmentem rozgrywki.
 
W tym przypadku możemy na trzy sposoby spróbować zmierzyć się z przeciwnikami, starając się wykonać zadanie po cichu lub szukając bardziej bezpośredniego pojedynku.
 
Ponadto warto przypomnieć także o tym, że op ostatnich działach polskiego GOG-a można się na ich platformie zapoznać z wersję demonstracyjną trzecią odsłoną. Przy okazji można się także pobawić między innymi GOG GALAXY 2.0.
 
Desperados III zadebiutuje 16 czerwca 2020 roku na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra dostępna będzie w polskiej wersji językowej w formie napisów, nie zabraknie także oryginalnej, angielskiej.
 
 
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama