dodano: 2021-11-25 10:10:01
ANDIOSPCNSH

DevFest Polska 2021 już w sobotę, dziś wystartuje Blitz Europe Cup 2021, This is the President ze zwiastunem - Krótkie Info

Autor: AnoX
DevFest Polska 2021 już w sobotę, dziś wystartuje Blitz Europe Cup 2021, This is the President ze zwiastunem - Krótkie Info
15°
0

DevFest Polska 2021 już w sobotę, dziś wystartuje Blitz Europe Cup 2021, This is the President ze zwiastunem. Więcej w Krótkie Info!

Już 27 listopada programiści będą się mogli spotkać na DevFest Polska 2021, wydarzeniu organizowanym przez zespoły Google Developer Groups, które poprowadzą o najważniejszych aspektach pracy, jej usprawnianiu oraz rozwoju. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Sabre Polska, przy ul. Tischnera 8.

Google Developer Groups (GDG) w Polsce już od 10 lat organizują cykliczne spotkania, podczas których programiści wymieniają się spostrzeżeniami i wiedzą, nawiązują ze sobą kontakt oraz poznają, w jaki sposób technologia Google wpływa na otaczający nas świat. DevFest jest jedną z najważniejszych serii konferencji technologicznych organizowanych przez GDG, która gromadzi tysiące programistów na całym świecie. W tym roku GDG z pięciu polskich miast po dłuższej przerwie w aktywnościach offline zapraszają na DevFest Polska w formie stacjonarnej w Krakowie, więc tym bardziej nie możemy się doczekać spotkania! - powiedziała Karolina Kudła, Community Manager w Google.

Praca programisty wiąże się z ciągłym rozwojem swoich umiejętności i poznawaniu coraz to nowych technologii. Konferencja DevFest daje szansę na spotkanie ze społecznością branży IT i zdobycie nowych umiejętności. Cieszymy się, że możemy być jednym z współorganizatorów tak ważnego wydarzenia - powiedział Andrzej Lichnerowicz, organizator GDG Cloud Kraków oraz Senior Software Engineering Manager z Sabre Polska.

Jako partner Google Cloud jesteśmy dumni, że wspólnie z Sabre budujemy community lokalnych programistów w Krakowie. Liczymy, że wielu z nich już niedługo stanie się kołem napędowym procesów transformacji cyfrowej i migracji do chmury - dodał Łukasz Fuja, Marketing Manager z GFT.

 

Już dziś odbędą się e-Sportowe Mistrzostwa w World of Tanks Blitz, znane pod nazwą Blitz Europe Cup 2021. Do walki o wygraną i pulę 50 tysięcy dolarów zawalczy grono czterech zespołów - [EG-] Hey lol (zeszłoroczni zwycięzcy), [LOCA] Fantastic, [-BPS-] Gravitas, [JON3S] Los JON3S.

To drugi rok kiedy mamy mistrzostwa wyłącznie w formacie online. Naszym celem jest nie tylko zrobienie zawodów, ale też spektaklu dla widzów. Dzięki czemu łączymy profesjonalny eSport oraz niedzielnych widzów. Zawodowcy pokazują swoje mistrzostwo, wygrywają tytuł i nagrody pieniężne, a oglądający mogą zdobywają cenne nagrody do gry - mówi Natalia Pershyts, Publishing Product Director, World of Tanks Blitz.

 

This is the President doczekało się opublikowania nowego zwiastuna, przypominającego o premierze już 6 grudnia bieżącego roku.

 

Przeczytaj też: Bloody Whiskers to darmowy dodatek do Tails of Iron! Co zaoferuje graczom rozwinięcie?

 

XPG poinformowało, że w związku z pojawieniem się podstawki LGA 1700 do nowych procesorów intela 12. generacji, za darmo dostarczone zostaną montażowe narzędzia dla posiadaczy chłodzeń AIO LEVANTE 240 i 360.

 

Dragon Ball: The Breakers doczekało się opublikowania nowego zwiastuna (z polskim lektorem!), prezentującym dokładniej zasady gry, zapowiadając zamknięte beta testy w grudniu.

 

W sklepie Bungie wystartowały Dni Gjallarhorna, dzięki czemu w grze zakupimy gadżety z Destiny 2 w obniżonych o 10% cenach.

Przeczytaj także: Bloody Whiskers to darmowy dodatek do Tails of Iron! Co zaoferuje graczom rozwinięcie?

 

Goblins of Elderstone doczekało się wprowadzenia nowej aktualizacji zatytułowanej Gobs of War, wprowadzającej do rozgrywki pakiet nowości....

 

Clockwork Aquario doczekało się zapowiedzi ponownego wydania na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch, zaplanowanego na 30 listopada w Europie.

 

CrownTrick doczekało się zapowiedzi daty premiery, którą został dzień 10 grudnia bieżącego roku.

 


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama
Reklama