Bloody Whiskers to darmowy dodatek do Tails of Iron! Co zaoferuje graczom rozwinięcie?

lubiegrac giełda Bloody Whiskers to darmowy dodatek do Tails of Iron! Co zaoferuje graczom rozwinięcie?
Bloody Whiskers to darmowy dodatek do Tails of Iron! Co zaoferuje graczom rozwinięcie?Tamer Adas | 25 listopada 2021, 07:10

Tails of Iron doczekało się zapowiedzi wprowadzenia nowego, pierwszego, darmowego rozszerzenia zatytułowanego Bloody Whiskers.

Odd Bug Studio oraz United Label zgodnie z obietnicą, rozszerzyły swoją grę o nowy pakiet misji, dostępny po ukończeniu gry, wprowadzono dwa odmienne poziomy trudności, pięciu świeżutkich bossów czy najnowszy sprzęt.

Twórcy zdecydowali się zaoferować tym razem pakiet niespodzianek rozwijający świat po wydarzeniach z kampanii fabularnej. Zresztą... nie zabrakło tym razem okazji do sprawdzenia, co się dział za pewnymi drzwiami, które rozpaliły internet.

Zapoznaj się także z: DICE i EA zapowiedziały program naprawczy Battlefielda 2042

Pierwszy dodatek jest już dostępny, ale twórcy nie ustają w pracach nie tylko nad poprawkami, ale także na kolejnymi atrakcjami, które w przyszłym roku będą swego rodzaju podziękowaniem za wsparcie oraz sporym zainteresowaniem niezależnym projektem.

Tails of Iron oficjalnie zadebiutowało 17 września 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

United Label S.A. notowane jest na NewConnect.

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners