dodano: 2022-07-05 09:02:12
ANDIOSPC

Diablo Immortal zarabia przeszło milion dolarów dziennie! I to pomimo wielu negatywnych opinii graczy

aktualności giełda Diablo Immortal zarabia przeszło milion dolarów dziennie
Diablo Immortal zarabia przeszło milion dolarów dziennie! I to pomimo wielu negatywnych opinii graczy
14°
0

Blizzard Entertainment około miesiąc temu wydało mobilną grę Diablo Immortal. Od początku jest ona mocno krytykowana przez różnych graczy, ale mimo to wciąż zarabia ponad milion dolarów każdego dnia. 

Zgodnie z najnowszymi danymi udostępnionymi przez portal AppMagic, które jako pierwszy opublikował serwis MobileGamer. Wynika z nich, że Diablo Immortal pomimo ogromnej krytyki nadal jest w stanie przynosić twórcom ponad milion dolarów każdego dnia.

Zapoznaj się także z:

 

Tę produkcję Blizzarda pobrano już ponad 10 milionów razy. Najwyższy przychód gra osiągnęła tydzień po premierze - wyniósł on wtedy około 2,4 miliona dolarów. W kolejnych dniach się zmniejszył, ale dalej pozostaje na wysokim poziomie. 

Przypomnijmy, że Immortal ma ogromną liczbę negatywnych opinii, ponieważ opiera się na mikropłatnościach, które pozwalają na osiąganie o wiele lepszych wyników i rozwój postaci. Szacuje się, że całkowite ulepszenie bohatera może wynieść nawet 110 tysięcy dolarów. 

W portalu Metacritic Diablo Immortal osiągnęło najniższą notę w historii tego serwisu. Średnia ocena użytkowników wynosi 0,2/10. 

Gra Diablo Immortal ukazała się 2 czerwca 2022 roku na urządzeniach mobilnych oraz komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/diablo-immortal-is-making-more-than-1-million-per-day-despite-criticism/

Komentarze (0):
Reklama