dodano: 2019-11-12 18:05:10
PC

Discolored dostępny na platformie Steam i w Apple Arcade

Autor: agusia16
Discolored dostępny na platformie Steam i w Apple Arcade
14°
0

Discolored, przygodówka logiczna, dzieło jednego, niezależnego twórcy Jasona Godbey'a dostępna jest już w pełnej wersji, na Steam i w Apple Arcade.
 
Discolored, gra nastawiona na logikę, eksplorację i rozwiązywanie wszelakich łamigłówek, której wrażenia z wersji demonstracyjnej możecie przeczytać na łamach naszego serwisu, trafiła do sprzedaży. Gra dostępna jest nie tylko w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam, ale i w Apple Arcade
 
Przygodowo-logiczne Discolored - wrażenia z wersji demonstracyjnej
 
Discolored to gra stworzona w prostym stylu graficznym, w szarych kolorach, czasami przytykanych barwnymi wstawkami. To także tytuł, który w narracyjnym, spokojnym stylu, stawia na umysł, który tutaj gra pierwsze skrzypce.
 
Przygodówka zabiera graczy do opuszczonego, samotnego baru, w którym jakie nieznany nam człowiek wędrujemy, badamy i przewracamy temu miejscu, przydrożnemu barowi, dawne kolory, zapomnianą barwę. 
 
Wspomniana przygodówka logiczna, które trafiła do sprzedaży 11 listopada, jest grą bez dialogów, nastawioną na opowieść, ale przede wszystkim na liczne puzzle, łamigłówki i wszelakie umysłowe wyzwania. 
 
Discolored dostępny jest w wersji na PC na Steam oraz na Apple Arcade. 
 
Kup grę na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama