dodano: 2020-01-09 06:05:03
PCPS4PS4 PROXBOX

Disintegration i Magic: Legends na nowych materiałach z rozgrywki!

Autor: AnoX
Disintegration i Magic: Legends na nowych materiałach z rozgrywki!
23°
2

Disintegration oraz Magic: Legends doczekały się wczoraj publikacji nowych materiałach z rozgrywki, dzięki którym wiemy więcej o obu projektach.
 
W sieci pojawiły się dwa znacząco odmienne od siebie materiały ekskluzywne prezentujące nam rozgrywkę z dwóch gier z segmentu AA lub jego okolic. Niedawno wspominaliśmy Wam o kilku minutach z Disintegration, tym razem otrzymaliśmy przeszło pół godziny!
 
Ponadto po raz pierwszy ujawniono czym dokładniej może być Magic Legends, które jak się okazuje będzie bliższe takim propozycją jak Path of Exiles, Pagan Online czy Diablo IV.
 
Zacznijmy jednak od konkretniejszego i dłuższego materiału, który mógł wzbudzić nieco negatywnych odczuć. O ile zabawa wygląda dynamicznie i momentami dialogi wydają się ciekawe, o tyle zdarzają się momenty, gdy nie dzieje się praktycznie nic. Do tego dochodzi sztuczne obniżenie skuteczności naszych działań, przez co pokonanie pojedynczego przeciwnika, naszym szybowco-motorem może potrwać praktycznie wieki. To wobec efektowności maszyny i broni, nie wspominając już o wybuchach prezentuje się po prostu śmiesznie. Zadania są mocno liniowe i powtarzalne, choć jeżeli mechanicznie całość będzie się bronić to nie powinno być dramatu. Niemniej, jeżeli tak jak ja liczyliście na coś dynamicznie i strategicznie efektownego to możecie poczuć nieco zawodu. Być może jednak obecny stan tytuły już lepszy. Póki co pojawiły się u mnie pewne wątpliwości.... 
 
Co czeka graczy w 2020 roku? Najciekawsze premiery i wydarzenia
 
Prawie niczego nie można niestety powiedzieć o Magic: Legends, które doczekało się materiału nie mającego nawet całej minuty długości. Dowiedzieliśmy się z niego jednak, że będziemy mieli do czynienia z grą MMO opierającą się o model hack'n'slash. Akcja póki co była bardzo krótka i... nie powalała efektownością, wobec czego pojawiły się komentarze o mobilnej prezencji i jakości. To może dziwić, ponieważ wiele osób spodziewało się, że najnowsza gra w ramach świata przedstawionego karcianki Magic otrzymała bardzo duży budżet. Być może kolejny, dłuższy fragment dostarczy nam lepszą jakość.
 
Disintegration dostępne będzie najpóźniej do 31 marca 2021. Magic: Legends nie ma daty premiery.
 
 
 

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2020-01-10 15:50:36

Jakoś mnie to nie przekonuje w sumie kazdy ma swoj swiat wiadomo ale coz.

avatar TOM3K
dodano: 2020-01-10 15:45:42

Czy ja wiem, jakoś mnie to nie przekonuje za bardzo no ale cóż to kwestia gustu jak zwykle ;)

Reklama
Reklama