dodano: 2020-01-07 06:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Disintegration na świeżym i dość ładnym fragmencie rozgrywki!

Autor: AnoX
Disintegration na świeżym i dość ładnym fragmencie rozgrywki!
21°
0

Disintegration w końcu pokazało nam się z zupełnie nowym fragmentem rozgrywki, rzucającym nam więcej światła na nadchodzącą produkcję lotniczo-strzelankową.
 
Serwis IGN ujawnił prawie sześciominutowy fragment rozgrywki z nadchodzącej produkcji studia V1 Interactive i Private Division, który prezentuje nam nieco rozgrywki oraz jej charakterystycznego połączenia rozgrywki strzelankowej z arcade'owym podejściem do latania.
 
Materiał jest o tyle cenny, że zgodnie ze słowami ogrywającego go dziennikarzami, wspomniana hybryda nie tylko wypada świetnie, ale także oferuje nam sporo taktycznych wyzwań, które także samodzielnie będziemy realizować.
 
Najbardziej wyczekiwana gra 2020 roku to?
 
Dynamiczna formuła zdaje się nieźle uzupełniać z taktycznym podejściem, w którym posługiwanie się podległym jednostką, wydaje się być naturalne oraz przyjemne, szczególnie w przypadku obsługi kontrolerem.
 
Niebawem można się spodziewać kolejnych scen, przebitek oraz opinii i opisów dotyczących rozgrywki i jej zawartości, która ma zaoferować nam wiele różnych doświadczeń bazujących na wspomnianym modelu zabawy. Póki co musimy się uzbroić w cierpliwość, szczególnie z uwagi na to okres premierowy, który może się jeszcze nieźle przeciągnąć....
 
Disintegration ma mieć premierę w okresie 1 lipca 2020 - 31 marca 2021 roku.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama