dodano: 2021-02-14 06:05:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Dlaczego Ehtan Winters powraca w Resident Evil Village? Capcom ujawnia przyczyny decyzji!

Autor: AnoX
21°
0
Dlaczego Ehtan Winters powraca w Resident Evil Village? Capcom ujawnia przyczyny decyzji!

Resident Evil Village wciąż pozostaje w sporej mierze tajemnicą, a Capcom tym razem ponownie nieco ujawnił nam dlaczego Ehtan Winters powraca do serii.

Twórcy nadchodzącego horroru zdecydowali się oficjalnie ogłosić jak była przyczyna dobrania takiego, a nie innego głównego bohatera, znanego nam z Resident Evil VII biohazard.

W oczekiwaniu na majową premierę możemy wygrzebać nieco informacji pojawiających się w różnych miejscach w sieci i nie tylko na świecie. Tym razem poprzez PlayStation Official Magazine dowiadujemy się czegoś ciekawego!

Peter Fabiano zdradził, że postawienie na Ethana ma zapewnić graczom odpowiednie rozwinięcie jego losów, jednocześnie mogąc się skupić na jego własnej, specyficznej perspektywie.

Winters nie tylko pasował zespołowi deweloperskiemu, ale także to jego podróż ma być kolejny istotnym momentem dla całej marki Resident Evil.

Przy okazji lepiej wyeksponować będzie można także postać Chrisa Redfielda, który ma posiadać niezwykle duży udział w tej odsłonie....

Resident Evil VIII Village ma zadebiutować 7 maja 2021 roku na PlayStation 4, PlayStation 5Xbox Series XXbox Series S oraz na komputerach osobistych.

źródło: https://gamerant.com/resident-evil-village-ethan-winters/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama