dodano: 2021-11-23 14:05:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Dodatek Cooking Simulator Shelter cieszy się świetnym zainteresowaniem graczy

Autor: AnoX
Dodatek Cooking Simulator Shelter cieszy się świetnym zainteresowaniem graczy
15°
0

Dodatek Cooking Simulator Shelter to nowy sukces polskiego studia Big Cheese Studio, które doczekało się kolejnego hitu z segmentu cyfrowych kulinariów.

Nasi rodacy z Big Cheese Studio podzielili się informacjami dotyczącymi zainteresowania najnowszych rozszerzeniem Shelter, zabierającym graczy do postapokaliptycznych przestrzeni.

Tam zgromadziło się już teraz więcej osób, niż miało to miejsce podczas wydawanych poprzez nich dodatków, takich jak, chociażby Pizza.

Spółka wciąż nie zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych, ale dzięki ostatniej emisji akcji udało się wygenerować aż 4,7 miliona złotych na opracowanie kolejnych projektów.

Zapoznaj się też z: Poznaliśmy wyniki Motorcycle Mechanic Simulator 2021, a Wyścig Kosmiczny wystartuje w Bang-On Balls: Chronicles - Krótkie Info

Pozytywny odbiór Sheltera, liczący ponad 75% pozytywnych ocen, w pierwszych dniach od premiery, wskazuje że udało nam się sprostać wysokim oczekiwaniom graczy. Spodziewamy się, że udany debiut naszego najnowszego evergreen’ a będzie miał pozytywny wpływ na wyniki finansowe Big Cheese Studio w najbliższych miesiącach – mówi Łukasz Dębski, prezes zarządu Big Cheese Studio. – Warto podkreślić, że Shelter już teraz notuje większe zainteresowanie niż nasz poprzedni dodatek – Pizza – w analogicznym okresie po premierze. W ciągu pierwszych 5 miesięcy sprzedaży Pizza wygenerowała ponad 5 mln zł zysku netto – dodaje prezes Big Cheese Studio.

Środki z emisji nowych akcji przeznaczymy na dalszy rozwój naszego portfolio, przede wszystkim trzech nowych projektów: B17, Pizza Empire i projekt o roboczej nazwie Projekt V. Pracujemy intensywnie, aby kolejne produkty także przypadły do gustu graczom – mówi Łukasz Dębski.

 

Cooking Simulator Shelter od 18 listopada 2021 roku dostępny na komputerach osobistych.

Spółka Big Cheese Studio planuje wejście na główny parkiet Giełdy Papierów Wartościowych.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama