dodano: 2019-07-11 14:00:04
PCPS4PS4 PROXBOX

Dodatek Iceborne do Monster Hunter World na nowych materiałach

Autor: nocarz
Dodatek Iceborne do Monster Hunter World na nowych materiałach
0

Capcom szykuje dla łowców potworów maści wszelakiej mnóstwo dodatkowych zawartości przeznaczonej dla Monster Hunter World. Najnowszy dodatek Iceborn wprowadzi nie tylko nowe monstra do ubicia ale także gracze zaznają uciech zarówno dla ciała jak i dla duszy.
 
Capcom zadowolony jest z sukcesu jakim okazał się Monster Hunter World i nic więc dziwnego, że idzie za ciosem rozwijając grę i dodając sporo nowości. Firma opublikowała nie tylko nowy zwiastun spore DLC Iceborn ale także dziennik deweloperski, w którym twórcy opisują co czeka na graczy. Najważniejszą z nich jest nowa lokacja, która okazuje się wypełniona po same brzegi nowymi stworami.
 
Monster Hunter World zapowiedź dodatku Iceborne
 
Ponadto do gry trafi swego rodzaju kantyczka czyli miejsce, w którym gracze będą mogli wymienić się spostrzeżeniami czy po prostu odpocząć od codziennych zmagań mocząc ciała we wspaniałych basenach czy spędzając czas w towarzystwie pomniejszych stworów. Do Monster Hunter World powrócą także stwory znane z poprzednich odsłon Monster Hunter jak na przykład stary dobry Brachydiosa z gatunku wiwern nielatających.
 
 
Monster Hunter World Iceborne ukaże się 6 września tego roku najpierw na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. 
 
Zapraszamy więc do oglądnięcia dziennika i nowego zwiastuna.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama