dodano: 2020-03-29 22:05:01
PC

Dog Trainer w gronie gier Top Wishlist (Top Listy życzeń) na Steamie

Autor: AnoX
Dog Trainer w gronie gier Top Wishlist (Top Listy życzeń) na Steamie
36°
0

Polska gra Dog Trainer budzi spore zainteresowanie, co potwierdza miejsce na liście Top Whislist (zestawienie gier z dużą ilością dodań do listy życzeń).
 
Studio Moonlit S.A. wraz z ich wydawcą w postaci Frozen District znanego z popularnego House Flippera, mogą się pochwalić pierwszym sukcesem w postaci znalezienia się w gronie Top Whislist.
 
Gracze chętnie decydowali się dodać ten tytuł do swojej Listy Życzeń, dzięki której społeczność nie tylko będzie mogła szybko śledzić postępy prac, ale także w momencie premiery będzie mogła błyskawicznie dokonać zakupu.
 
Jak gry wideo mogą pozytywnie wpływać na dzieci i nastolatki?  
 
W ciągu 48 godzin gracze zdobyła sporą popularność, która umożliwi w jeszcze szybszym tempie rozpocząć pełnowymiarową produkcję, a co za tym idzie zapewni nam możliwość szybszego poznana naszego psiego towarzysza.
 
Krakowska ekipa chce wykorzystać spore braki na runku, jednocześnie serwując graczom wartościowy tytuł poświęcony opiece nad psem, jednocześnie mogąc z nim współpracować i go kształtować do udanych występów w konkursach.
 
Zapomnieć nie można także o tym dwóch pozostałych projektach firmy, grze bazującej na licencji Discovery Channel - Deadliest Catch: The Game oraz symulatorowi składania modeli - Model Builder.
 
- Dog Trainer, jak każda z produkcji opartych na marketing driven development musi najpierw zostać zweryfikowana przez graczy. Od początku wierzyliśmy w sukces tego tytułu, ale z dumą musimy przyznać, że zainteresowanie produkcją przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Od momentu ogłoszenia tytuł pnie się w górę w niesamowitym tempie w rankingach TOP Wishlist platformy Steam. W ciągu niespełna 12 godzin gra pokonała ponad 100 pozycji zestawienia. Oznacza to, że projekt ma olbrzymie szansę stać się wielkim hitem. ­– komentuje pierwsze dni Dog Trainera na Steam Michał Gardeła, prezes Moonlit.
 
Dog Trainer ma się ukazać na przełomie 2021 i 2022 roku.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama