dodano: 2020-10-17 20:05:01
PC

Domino House, klasyczna przygodówka z elementami logicznymi już w tym miesiącu zadebiutuje na Steam. Wkrocz w świat Domino!

Autor: agusia16
Domino House, klasyczna przygodówka z elementami logicznymi już w tym miesiącu zadebiutuje na Steam. Wkrocz w świat Domino!
12°
0

Domino House, klasyczna przygodówka z elementami logicznymi studia Purple Cable już w tym miesiącu zadebiutuje na Steam. Wkrocz w intrygujący świat Domino! 
 
Kolejna klasyczna przygodówka zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu na platformie Steam, a będzie nią gra z elementami logicznymi, dzieło studia Purple Cable o tytule Domino House, która, jak w tytule, przenosi nas w świat z kostek domina. 
 
Skorzystaj z naszego poradnika: Klasyka w starym dobrym stylu czyli Syberia - solucja, poradnik
 
Domino House stworzona została w rysunkowym stylu graficznym, w czarno-białej grafice i skupia się na klasycznych wyzwaniach przygodowych w tradycyjnej formie "wskaż i kliknij". W grze skupiamy się na klasycznych rozwiązaniach, typowych dla przygodówek, czyli rozmowach, eksploracji, zbieraniu przedmiotów, używaniu ich i rozwiązywaniu zagadek, na których głównie się skupiamy.  
 
Akcja przenosi graczy do  przerażającego domu pełnego tajemniczych puzzli w postaci kostek domino. W miejscu tym znajdziecie także dużo tajemniczych stworzeń i innych interaktywnych obiektów, nie tylko żywych, ale i martwych. Twoim zadaniem jest zmierzenie się z każdą zagadką, każdą łamigłówką i każdym zadaniem i uciec. 
 
Domino House to ponad 25 różnych scen, 15 pokoi do zwiedzenia, dodatkowe miejsca, mnóstwo mini -gier i łamigłówek. Rozgrywce towarzyszy współczesna muzyka, która buduje tajemniczy, czarno-biały klimat. 
 
Premiera gry na platformie Steam w wersji na PC przewidziana jest na 28 października 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama