dodano: 2020-06-01 06:15:01

Najnowsze doniesienia dotyczące designu PlayStation 5 wskazują, że będziemy mieli do czynenia ze sporym zaskoczeniem, choć...

Autor: AnoX
Najnowsze doniesienia dotyczące designu PlayStation 5 wskazują, że będziemy mieli do czynenia ze sporym zaskoczeniem, choć...
59°
2

Najnowsze wieści dotyczące PlayStation 5 wskazują na to, że spodziewać się możemy zaskakującego designu oraz zapowiedzi ciekawych rozwiązań systemowych.
 
Czegoś takiego jeszcze nie napotkaliśmy, choć być może ten wyjątkowe okaże się początkiem świeżych i prawdziwnych wieści. Tym razem warto jednak nabrać nieco dystansu....

Wieści z... zaskakującej strony

Otóż najnowsze wieści dochodzą z... Rosji, gdzie za pośrednictwem strony Gamemag, zapowiedziano kilka ciekawych kwestii dotyczących najnowszego urządzenia Japońskiej korporacji.
 
Na popularnej stronie dowiadujemy się sporo o designie nowej konsoli Sony, które ma nas zaskoczyć na przynajmniej dwóch poziomach.
 
Pierwsze wrażenia z Wczesnego Dostępu Arboria - Czy przyjemnie było powrócić do wyjątkowego świata fantasy Dreamplant Studio?

Jakie elementy składają się na wygląd PlayStation 5?

Rozpocznijmy od kształtu, któy co prawda ma być klasyczny dla konsol, lecz tym razem dostarczy nam... grubość dwa razy większą niż w przypadku PlayStation 4 Pro! Ponadto firma ponownie postawi na zaokrąglenia oraz kwadratową obudowę, a dotychczasowe propozycje nie są nawet bliskie wyglądowi modelowi komercyjnemu.
 
Dostrzec wyraźnie możemy, że dotychczasowe pomysły są rozwijane i najprawdopodobniej faktycznie tym razem wielkie znaczenie miała kwestii chłodzenia oraz ogólnej kultury pracy.
 
PS5 posiada podobno nowy, bardzo charakterystyczny element, który jest obecnie znany tylko jednemu źródłu, przez co jeszcze go nie poznaliśmy, ponieważ korporacja od razu wiedziałaby kto się wygadał.
 
DualSense - Co wiemy o padzie PlayStation 5? Nowości, zmiany, funkcje, cena, możliwości.

Oprogramowanie w PS5 ma nas jeszcze zaskoczyć, szczególnie pod jednym względem...

Intrygująco zapowiada się także stwierdzenie dotyczące rozwiązań systemowych, te mają nas jeszcze zaskoczyć, a jedno z nich było już prezentowane dziennikarzom na Zachodzie, lecz ku zaskoczeniu twórców nikt nie poświęcił mu uwagi, a przynajmniej nie w należytym stopniu.
 
PlayStation 5 ma się ukazać pod koniec 2020 roku na całym świecie.

źródło: https://www.resetera.com/threads/rumor-ps5-doesnt-look-like-xbox-series-x-very-fat-almost-twice-as-fat-as-ps4-pro.216459/

Komentarze (2):
avatar AnoX
dodano: 2020-06-11 03:02:10

TOM3K Z jednej strony ale, ale przy okazji PlayStation 3 szybko pokazali kontroler, który potem nazywano bananem, ostatecznie w ogóle porzucono ten pomysł i dodawano SixAxisy, aby na koniec dostarczyć też klasycznego DualShocka 3. Tak może obawiają się ponownej tego typu wpadki

avatar TOM3K
dodano: 2020-06-03 13:10:26

Od pewnego czasu wydaje mi sie ze Play Station nie gra fer i cos ukrywa a moim zdaniem od razu powinno byc wsszystko jasne co napwa wowczas optymizmem i budzi zaufanie.

Reklama
Reklama