dodano: 2019-10-17 12:00:09
PC

Door Kickers: Action Squad niebawem zagości na konsolach

Autor: nocarz
Door Kickers: Action Squad niebawem zagości na konsolach
19°
1

Door Kickers: Action Squad niebawem zagości na konsolach. Studio Killhouse Games opublikowało ostateczne daty pojawienia się Door Kickers: Action Squad na konsolach i tak na PlayStation 4 i Xbox One będzie to 24 październik, a na Nintendo Switch 28 październik.
 
Jak stwierdzają autorzy premiera konsolowa jest bliżej niż wam się wydaje. W porównaniu do wersji wydanej na komputery osobiste PC, konsolowcy na premierę otrzymają nowy rozdział Slumsy (The Slums), który będzie zawierał kolejne 12 leveli oraz całkowicie nową grywalną postać the Off-Duty Guy. Warto podkreślić, że użytkownicy "piecyków" bonusowy epizod i nowego bohatera otrzymają całkowicie za darmo przy najbliższej aktualizacji.Twórcy przekonują także, że wraz z datą premiery na konsolach gra staje się jeszcze bardziej szaleńcza i wzbogacona o mnóstwo akcji.
 
Door Kickers: Action Squad ukazał się w wersji na komputery osobiste PC 10 września 2018 roku i od razu zdobył serca graczy oraz recenzentów. Autorzy w tym czasie nie próżnowali i do produkcji implementowali kolejne pomysły oraz nowe poziomy i ekwipunek.
 
Jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani o zakupie Door Kickers: Action Squad to zapraszam do przeczytania naszej recenzji, dzięki której być może zakupicie grę w ciemno. Uwierzcie naprawdę warto.
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (1):
avatar redaktor
dodano: 2019-10-17 23:12:24

ta giera jest super :D na switcha bedzie genialna

Reklama
Reklama