dodano: 2021-09-15 10:05:01
PCPS4PS4 PROSTRXBOX

Dread Templar z aktualizacją, DeepCool AK620 zalicza premierę, Darksiders III na Stadii, YouTubers Life 2 z datą premiery - Krótkie Info

Autor: AnoX
Dread Templar z aktualizacją, DeepCool AK620 zalicza premierę, Darksiders III na Stadii, YouTubers Life 2 z datą premiery  - Krótkie Info
11°
0

Dread Templar z aktualizacją, DeepCool AK620 zalicza premierę, Darksiders III na Stadii, YouTubers Life 2 z datą premiery. Więcej w Krótkie Info!

T19 Games i 1C Entertainment wypuściły dużą aktualizację Dread Templar, wprowadzającą do rozgrywki ekrany ze statystykami, zmianę balansu bossów, usprawnienia dźwięku, nowe punkty zapisu czy poprawki błędów.

 

DeepCool AK620 to nowe i dostępne już na rynku chłodzenie procesora, korzystające z dwóch wentylatorów i bloków miedziowych, uzupełnionych o dobra łożyska olejowe i skutecznością do 260 W ciepła.

ki - 15921 2 

 

Darksiders III oficjalnie zagościło wczoraj na Google Stadia, a jeszcze w tym miesiącu (30 września) ma się odbyć premiera na Nintendo Switchu.

 

Zapoznaj się również z: DEATHLOOP zalicza premierę, otwierając kolejne, następujące po sobie pętle!

 

Samsung wypuścił na rynek nowy monitor Samsung S40VA, będący rozwiązaniem opracowanym pod kątem wideokonferencji.

S24A40_014_Low-Dynamic_Black 

 

YouTubers Life 2 doczekało się ogłoszenia daty premiery, którą zostanie dzień 19 października 2021 roku na konsolach i komputerach.

 

Wczoraj premierę na Steam zaliczyło Balsa Model Flight Sim, tytuł oferujący graczom okazję do zaznajomienia się z nowym symulatorem latania.

 

Przeczytaj też: Biel staje się aktualnie główną barwą MSI! Oto MSI Vigor GK30 Combo White i MSI Force GC30 V2 White

 

Alwa's Collection to specjalnie wydanie gier retro Alwa’s Awakening i Alwa’s Legacy, które otrzymają także efektowne wydania specjalne typu The 8-bit Edition.

ki - 15921 1 

 

Bungie oficjalnie ogłosiły, że do Destiny 2 ponownie zagoszczą Próby Ozyrysa, znany i lubiany tryb ze swoim stylem inspirowanym starożytnym Egiptem.

 

The Shapeshifter 2 doczekało się opublikowania nowego zwiastuna i zapowiedzi, że kampania na Kickstarterze wystartuje 1 października! W dniu premiery FIFA 22 ;)

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama