dodano: 2019-11-29 18:00:11
PC

DREAMO, przygodowa gra logiczna w wersji demonstracyjnej na Steam

Autor: agusia16
DREAMO, przygodowa gra logiczna w wersji demonstracyjnej na Steam
0

W pierwszym kwartale nadchodzącego roku świat gier adventure wzbogaci się o przygodową grę logiczną, dzieło studia Hypnotic Ants, zatytułowaną DREAMO. Gra także na VR. Dostępna wersja demonstracyjna. 
 
DREAMO to przygodowa gra logiczna rozgrywająca się w świecie snu pełnego zagadek, których istotą są interaktywne kostki-łamigłówki. Twórcą tego przygodowego projektu jest studia Hypnotic Ants Carbon Studio, które ma w planach wydawniczych przygodową grę akcji, The Wizards - Dark Times. Fabuła gry skupia się na motywach symbolizmu, moralności i konsekwencji wyborów życiowych i stworzona jest w pełnym udźwiękowieniu.
 
Przygodówka The Blind Prophet z nową datą premiery. Zagramy w styczniu
 
 
Gra, która swoim klimatem zachęca do refleksji, dostępna jest w wersji demonstracyjnej, którą znajdziecie na platformie dystrybucji cyfrowej, na Steam. DREAMO zadebiutować ma zarówno na komputerach osobistych PC, jak i w późniejszym terminie w wirtualnej rzeczywistości
 
w grze wcielamy się w farmakologa, Jacka Winslowa, który w skutek katastrofy lotniczej, znajduje się w śpiączce. Ponieważ do tej pory był bardzo potrzebnym firmie pracownikiem, ta nie szczędzi środków na jego wybudzenie. Wykorzystuje w tym celu nowatorską technologię, próbując nawiązać z nim kontakt. Wyruszasz zatem w podróż po krainie snu, dowodzony przez dr Tare Moreau, aby odzyskać swoje wspomnienia. Te zamknięto w Artefaktach, trójwymiarowych łamigłówkach, których rozszyfrowanie pomoże wrócić do rzeczywistości, pomoże się obudzić. W DREAMO przyjdzie graczom zatem odpowiedzieć na pytanie dlaczego nasza postać śpi, co kryją jej wspomnienia i jakie wybory doprowadziło do do sytuacji, w jakiej się znalazł.
 
Przygodówka podzielona na trzy akty, stworzona została w grafice 3D. Gra charakteryzuje się mnóstwem interaktywnych łamigłówek, w pełni udźwiękowioną narracją, a także trybem wyzwań, który stworzono specjalnie dla najbardziej wytrwałych graczy. 
 
Premiera gry w wersji na komputery osobiste PC na Steam nastąpić ma w pierwszym kwartale 2020 roku. W późniejszym terminie gra zadebiutuje także na PC VR oraz Oculus Quest.
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama