dodano: 2020-02-08 18:10:02
PC

DREAMO, logiczna podróż po zawiłościach umysłu z lutową datą premiery

Autor: agusia16
DREAMO, logiczna podróż po zawiłościach umysłu z lutową datą premiery
21°
0

DREAMO, przygodowa gra logiczna Hypnotic Ants i Carbon Studio, w której mierzymy się z wyzwaniami rozgrywającymi się w umyśle, zadebiutuje już w lutym.
 
W podróż w głąb podświadomości, pełną wyzwań umysłowych, w przygodowo - logicznej produkcji od studia Hypnotic Ants i Carbon Studio wyruszymy jeszcze w tym miesiącu. Poznaliśmy bowiem datę premiery DREAMO, która została ustalona na 20 lutego 2020 roku. 
 
DREAMO, przygodowa gra logiczna w wersji demonstracyjnej na Steam 
 
Gra, której wersję demonstracyjną znajdziecie na platformie Steam skupia się na zadaniach, w których gracz musi odblokować wszystkie Artefakty - trójwymiarowe łamigłówki w postaci kostek, które skrywają wspomnienia, protagonisty, który stracił je w wypadku i znajduje się w śpiączce. Motywem przewodnim tej niecodziennej gry logicznej jest symbolizm, zagadnienia dotyczące moralności oraz konsekwencji wyborów życiowych. Gra zadebiutowała na nowym filmowym zwiastunie. Produkcja ma swoją kartę na platformie Steam, gdzie można ją dodawać do listy życzeń. 
 
DREAMO pozwala na eksploracje niecodziennych, surrealistycznych krajobrazów, w których skupiamy się na rozwiązywaniu interaktywnych kostek, będących wyzwaniami umysłowymi, łamigłówkami, które odsłaniają prawdę o świecie snu, w jakim się znajdujemy. Wspomnienia, które będziemy usiłowali odzyskać, uwięzione są w Artefaktach, kostkach z niedopasowanymi zębatkami.
 
Z czasem owe kostki i łamigłówki z nimi związane, stają się znacznie bardziej skomplikowana, co znacznie utrudnia dostęp do zamkniętych części podświadomości.
 
DREAMO to: 
 
  • Pierwszoosobowa gra przygodowo-logiczna
  • Dziesiątki indywidualnie zaprojektowanych łamigłówek w postaci kostek 3D z ruchomymi komponentami i różnymi modyfikatorami
  • Tryb Wyzwań, stworzony dla najbardziej zaciętych graczy
  • W pełni udźwiękowiona narracja
  • Relaksująca forma rozgrywki
  • Rozrastający się wyśniony świat
  • Kolorowe otoczenie w stylistyce low polygon
  • Fabuła w trzech aktach, oparta na motywach pamięci, wyboru i konsekwencji
 
Gra dostępna będzie na platformie Steam w wersji na komputery osobiste PC oraz VR od 20 lutego 2020 roku w polskiej wersji językowej w formie napisów. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama