dodano: 2020-02-20 18:00:02
PC

Kraina DREAMO stoi przed nami otworem. Gra zadebiutowała na Steam

Autor: agusia16
Kraina DREAMO stoi przed nami otworem. Gra zadebiutowała na Steam
18°
0

DREAMO, surrealistyczna przygodowa gra logiczna Hypnotic Ants i Carbon Studio, symboliczna podróż pełna umysłowych wyzwań zadebiutowała na platformie Steam.
 
Dziś swój debiut miała przygodówka logiczna, która zabiera graczy w surrealistyczną podróż po zakamarkach umysłu, stawiając wyzwania w postaci łamigłówek, kostek 3D. DREAMO jest dostępna  na platformie Steam w cenie 60,99 złotych.
 
DREAMO, logiczna podróż po zawiłościach umysłu z lutową datą premiery
 
DREAMO mimo swojej czysto logicznej treści, to także tytuł niezwykle surrealistycznie filozoficzny, oparty na motywach symbolizmu, moralności oraz konsekwencji wyborów życiowych, które budują rozgrywkę. Gra oferuje także Tryb Wyzwań, dla wytrwałych graczy i w pełni udźwiękowioną narrację, która rozgrywa się w trzech aktach.
 
Tytuł pozwala graczom zanurzyć się w niecodzienną podróż osoby, która cudem przetrwała z katastrofy samolotowej. Budzi się na bezludnej wyspie, miejscu, które jest mu obce i na pozór puste. Zauważa nieopodal zakopaną w piasku tajemniczą kostkę, a nieco dalej porozrzucane zębatki. Nasza postać słyszy ciepły i przenikliwy głos w swojej głowie, który twierdzi, że rozwiązanie wszystkich zagadek na wyspie, pozwoli odzyskać mu pamięć i jasność umysłu. Gdy pierwsze zadanie zostanie rozwiązane, spod wody wyłania się ścieżka, która jest początkiem wielkiej, ale i niezwykle złożonej przygody. 
 
Ta składa się głównie i przede wszystkich z zagadek, łamigłówek, które pozwolą odkryć głęboko skrywane tajemnice, schowane w zakamarkach umysłu. W tym celu gracz będzie musiał odblokowywać Artefakty w postaci trójwymiarowych kostek, które są nośnikiem wspomnień. Rozwiązanie ich wszystkich to droga ku powrotowi do dawnego życia. Kostki łamigłówki kryją także odpowiedzi na wiele pytań. Dzięki nim dowiemy się co było przyczyną katastrofy? I czy nasi przyjaciele tak naprawdę nimi są? 
 
DREAMO dostępna jest na komputery osobiste z systemem Windows oraz na VR. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama