dodano: 2019-01-29 16:05:02
PS4PS4 PRO

Dreams gra i edytor w jednym, ciągle żyje i prezentuje piękne rzeczy

Autor: nocarz
Dreams gra i edytor w jednym,  ciągle żyje i prezentuje piękne rzeczy
38°
0

Dreams to produkcja Media Molecule, które odpowiedzialne jest za stworzenie serii LittleBigPlanet. Projekt ten to nietypowa przygodówka, w której to gracze tworzą to co zobaczą i przeżyją.
  
Media Molecule zapowiedziało Dreams w 2015 roku i co jakiś czas były publikowane różne zapisy rozgrywki etc. Po drodze pojawił się edytor muzyki dzięki, któremu możliwe jest dołączenie do własnego projektu ulubionych dźwięków. Twórcy przeprowadzili także końcem 2018 roku beta testy w efekcie, których można było zobaczyć kilka ciekawych projektów. W tym m.in. ten:
 
 
Dreams ma pojawić się w tym roku (teoretycznie), ale wciąż nie podano dokładnej daty premiery. Poniżej możecie podziwiać zapis rozgrywki z projektu jednego z graczy. Trzeba przyznać, że projekt wygląda nieco lepiej na zdjęciach, ale i tak podczas rozgrywki też wygląda całkiem nieźle może przebiegać zabawa. Wersja beta jest wersją oczywiście okrojona i nie pokazuje maksymalnych możliwości edytora, lecz i tak mini gry powstające są naprawdę obiecujące.
 
Gry - porównaj ceny
 
Gracze mogli, podczas testów bety, skorzystać tylko z kilku modeli i motywów tematycznych. Jestem pewien, że zapaleni modderzy spędzą przy tej grze sporo czasu, a jeśli Sony da zielone światło ma ponoć pojawić się opcja wprowadzania trybów wieloosobowy oraz możliwość sprzedawania w PlayStation Store stworzonych gier wewnątrz Dreams.  
 
Dreams ma ukazać się tylko i wyłącznie na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 4 Pro.
  

Komentarze (0):
Reklama
Reklama