dodano: 2019-03-05 16:00:02
PS4PS4 PRO

Dreams otrzyma kilka szablonów pod nowe, nasze projekty!

Autor: nocarz
Dreams otrzyma kilka szablonów pod nowe, nasze projekty!
0

Niekiedy marzenia się spełniają, a sny można przekuć na coś ciekawego. Takie możliwości daje edytor, a właściwie gra Dreams, o której już kilka razy wspominaliśmy na naszych łamach.
 
To co ma nas ograniczać w tej produkcji to tylko wyobraźnia i nasze umiejętności twórcze. Dreams pozwoli nam na stworzenie praktycznie każdej dowolnej gry. Największym, jak dotąd wyzwaniem dla twórców, jest stworzenie samouczka z prawdziwego zdarzenia, który pozwoli użytkownikom stworzyć coś szybko i bezproblemowo.
 

Gry - sprawdź opinie

 
Studio Media Molecule stara się jednak stworzyć dużo więcej i poza wspomnianymi samouczkami w grze dostępnych będzie kilka szablonów, dzięki którym bez praktycznie żadnych kosztów będzie można stworzyć ulubiony gatunek gier. Jeden z twórców, Mark Healey, zapowiada, że na starcie użytkownicy otrzymają szablony FPS-a, platformówki 2D, gry wyścigowej i platformówki 3D. Szablony będą zaimplementowane już w wersji testowej.
 
Dreams natomiast pojawi się na wiosnę we Wczesnym Dostępie, ale nie wiadomo jak długo w nim pozostanie. Każdy użytkownik, który będzie mógł stworzyć własną grę jednak będzie musiał zapłacić około 30 euro.   
 
Oficjalna strona gry
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama