dodano: 2020-02-14 21:50:01
PS4PS4 PRO

Dreams zalicza premierę i zgarnia znakomite pierwsze oceny!

Autor: AnoX
Gra: Dreams
Dreams zalicza premierę i zgarnia znakomite pierwsze oceny!
30°
0

Najnowsza gra studia Media Molecule okazuje się być absolutnym hitem, a potencjał Dreams okazuje się być wręcz nieziemski. Pierwsze oceny tytułu na PS4!
 
Sony bez wątpienia może być dumne z podległego sobie studia, ponieważ wykonało ono wyśmienitą pracę, nad którą recenzenci i gracze się się rozpływają. Projekt stanowiący platformę, która ma dostarczyć nam wysokiej klasy projekty wszelkiej maści.
 
Media Molecule zdecydowało się zaoferować niewiarygodną ilość narzędzi i rozwiązań, dzięki którym będziemy mogli kreować imponujące światy oraz modele zabawy, bazując na wszystkich gatunkach. Od tytułów wyścigowych po strzelanki pierwszoosobowe czy rozbudowane strategie.
 
Średnia ocen na poziomie 93/100 oraz aż 100% rekomendacji to rezultaty, które chciałoby mieć wiele studiów bez względu na swoją wielkość oraz budżet. Długi czas produkcji bez wątpienia został doskonale spożytkowany.
 
Data premiery inbento i aktualizacja do Jet Kave Adventure
 
Pierwsze oceny Dreams (za opencritic):
 
  • 100/100 - PlayStation Universe, Push Square, God is a Geek, Attack of the Fanboy,
  • 95/100 - Jack of All Controllers,
  • 90/100 - IGN, The Games Machine, Gamerheadquarters, TheReviewGeek,
  • 85/100 - Spaziogames.
 
[Komentarz redaktora] Jeżeli czekaliście na ten tytuł to z pewnością musieliście uzbroić się w gigantyczną ilość cierpliwości. Powiedzieć sobie jednak musimy jasno, że mamy do czynienia z propozycją, która przez wiele lat może oferować nam absolutnie niewiarygodne projekty.
 
Dreams trafiło na 14 lutego 2020 roku na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro.
 

źródło: Informacja prasowa, opencritic

Komentarze (0):
Reklama
Reklama