dodano: 2020-06-29 07:20:01
PC

Driftland The Magic Revival doczekało się największej w historii aktualizacji znanej jako Nomads

Autor: AnoX
Driftland The Magic Revival doczekało się największej w historii aktualizacji znanej jako Nomads
19°
0

Polska strategia Driftland: The Magic Revival doczekała się zupełnie nowej aktualizacji zatytułowanej Nomads, wprowadzającej najwięcej w historii nowości.
 
Rodzima propozycja dostarcza nam okazję do powrotu do gry oraz jej świata, w którym nie wszyscy są zadowoleni z poprawienia się sytuacji Driftland i to właśnie w tym momencie trafiają tytułowi Nomadowie do gry.
 
Nowy tryb rozgrywki znany jako Nomadzi umożliwia nam przejęcie kontroli nad rasą nie uznającej jednego króla, w związku z czym nieco inaczej będziemy kierować tego typu jednostkami z ich klasami oraz zaletami i wadami.
 
Skirmish zdecydowano się rozszerzyć oraz zastąpić trybem Free Game, dzięki któremu rozgrywka zapewni nam własny ekwipunek oraz jeszcze bardziej zróżnicowane mapy.
 
Przy okazji zdecydowano się wzmocnić charakterystykę czterech podstawowych ras, które staną się jeszcze bardziej wyraziste oraz wyjątkowe, jednocześnie zachowując przy tym swoje działanie.
 
Przywrócone do sprzedaży Diablo z dodatkiem Hellfire w ramach pakietu Diablo + Hellfire doczekało się genialnej pełnej polskiej wersji językowej
 
Rozgrywka wzbogaciła się o losowe wydarzenia, a całość rozgrywki wspiera obecnie międzyplatformową rozgrywkę obejmującą zarówno Steam jak i GOG-a.
 
Jeżeli napotkaliście na początku na problemy, to już teraz możecie się zapoznać z lepszy samouczkiem oraz wprowadzeniem, dzięki któremu łatwiej nam będzie się poruszać przy udoskonalonej rozgrywce z poprawionymi błędami oraz z szeregiem usprawnień.
  
Przy okazji tej aktualizacji dowiedzieliśmy się, że gra trafiła już do 250 tysięcy graczy, a jeżeli jesteście nią zainteresowani to jest obecnie dostępna do zakupienia w cenie -75% wynoszącej obecnie zaledwie 24,99 złotych. Ponadto zakupić możemy ten tytuł w paczce także z nową grą studia - Danger Scavenger.
 
Recenzja Driftland: The Magic Revival
 
Driftland: The Magic Revival zadebiutowało 18 kwietnia 2019 roku na komputerach osobistych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama