dodano: 2020-04-07 22:30:02

DualSense to kolejny DualShock? Nie to jego następca! Pad do PS5

Autor: AnoX
DualSense to kolejny DualShock? Nie to jego następca! Pad do PS5
19°
0

Sony zaskoczyło przed najnowszym Inside Xbox prezentując... DualSense'a, czyli nowy bezprzewodowy kontroler do PlayStation 5! Jak się prezentuje?
 
PlayStation niespodziewanie zdecydowało się oficjalnie zaprezentować następcę DualShocka 4, który będzie nosił swoją własną, unikalną nazwę. DualSense to to zupełnie nowy rozdział.
 
Nowy pad ma korzystać z haptycznych wibracji, czyli z zupełnie nowej, niezwykle efektownej technologii, dzięki której będziemy mogli doświadczyć zupełnie inaczej gier.
 
Pierwsze opinie wskazują, że technologia to faktycznie nowa generacja, zatem krok z nazwą wydaje się być niezwykle przemyślany. Firma ponownie zdecydowała się także na prowadzenie zmodyfikowanego wyglądu i formy.
 
Sprzęt prezentuje się futurystycznie wręcz, jest o wiele bardziej okrągły, posiada logo PlayStation w formie przycisku, przyciski nie doczekały się swoich klasycznych kolorów, ponadto pozbyto się światełka z tyłu. Niemniej panel dotykowy chyba otacza miejsce na diodę.
 
Nie brakuje między innym dużego panelu dotykowego w kształcie... nieco zmodyfikowanego V, idącego nieco w kierunku U, ponadto pojawia się głośniczek oraz mini przyciski prawdopodobnie do wyciszania mikrofonu.
 
Przy okazji prezentacji pojawiło się także jeszcze jedno pytanie. Czy sama konsola będzie też nosić biało-czarne barwy z dużym naciskiem na ten pierwszy kolor? O tym się przekonamy niebawem!
 
Wszystkie informacje o PlayStation 5 znajdziecie w tym miejscu. 
 

A first look at DualSense, PS5’s new wireless controller. More details and images: https://play.st/34lycg9

Opublikowany przez PlayStation Wtorek, 7 kwietnia 2020

Galeria:

1
2
3

Komentarze (0):
Reklama
Reklama