dodano: 2020-02-29 07:10:02

DualShock 5 będzie posiadać nowoczesne, bardzo wygodne rozwiązanie?

Autor: AnoX
DualShock 5 będzie posiadać nowoczesne, bardzo wygodne rozwiązanie?
34°
0

Do sieci trafiły zupełnie nowe plotki dotyczące DualShock 5 oraz jego charakteru i specyfiki. Jaka funkcja była i może dalej jest opracowywana?
 
Ledwie kilka dni temu wspominaliśmy Wam o tym, że opracowywany był system śledzenia tętna oraz sensor poziomu potu, tymczasem w sieci pojawiły się kolejne wieści, które wydają się być o wiele bardziej prawdopodobne.
 
Otóż tym razem dowiadujemy się, że podobno PlayStation opracowywało przez długi czas rozwiązanie, które umożliwiały by ładowanie DualShocka 5 bezprzewodowo.
 
Funkcja ta bywa przydatna i w przypadku postawienia na chociażby standard Qi niczym w słuchawkach HyperX Cloud Flight S, moglibyśmy mówić o cennej funkcjonalności. W końcu przy odpowiedniej ładowarce typu HyperX ChargePlay Base będziemy mogli ładować także i pady (kombinacje typu smartfon, pad czy pad i słuchawki nie byłby zadziwiające). 
 
Rozwiązanie to było poważnie rozważane, jednakże nie możemy w chwili obecnej znaleźć dowodu, że ostatecznie ta funkcja trafi do ostatecznej wersji.
 
Problemem mogłaby być przestrzeń, na której moglibyśmy położyć sprzęt tak, aby połączenie było stabilne oraz nie przekształciłoby się w negatywne wrażenia z tradycyjnego obcowania z kontrolerem.
 
[Komentarz redaktora] Pomysł ten bez wątpienia wart byłby doceniania przez wielu graczy, jednakże to wciąż są kategorie to by było coś. Niemniej raczej nie powinniśmy się spodziewać tego typu rozwiązania, ponieważ dotychczasowe szkice oraz zdjęcia nie wskazywały, aby kształt miałby być odmienny.
 
Wszystkie informacje o PlayStation 5 znajdziecie w tym miejscu.
 
Grafika prezentuje DualShocka 4.

źródło: fot. Fabian Albert on Unsplash

Komentarze (0):
Reklama
Reklama