dodano: 2020-09-14 21:15:01

DwarfHeim na PAX Online 2020 z rozgrzewką przed zbliżającym się Wczesnym Dostępem na Steam!

Autor: AnoX
DwarfHeim na PAX Online 2020 z rozgrzewką przed zbliżającym się Wczesnym Dostępem na Steam!
11°
0

DwarfHeim pojawiło się na PAX Online x EXG Digital 2020, gdzie gra zaliczy rozgrzewkę czy też próbę generalną przed wejściem do Wczesnego Dostępu na Steam.
 
Pineleaf Studio oraz Merge Games zaprezentowały tuż przed wspomnianym wydarzeniem nowy zwiastun, prezentujący graczom nowo zapowiedziany tryb Potyczki, ukazując także kilka scen z trybu survivalowego.
 
Zapoznaj się także z: Stargaze, przygodowa gra logiczna na VR, insirowana Małym Księciem. Wersja demonstracyjna dostępna na platformie Steam 
 
Obecnie z tytułem możemy się zapoznać w ramach wirtualnego stanowiska studia i całego Marge Games, gdzie dostępny jest do sprawdzenia po raz pierwszy tryb przetrwania.
 
22 października będziemy się mogli zapoznać z Wczesnym Dostępem na Steam, otwierającym przed graczami ograniczoną dawkę zawartości, pełną magicznego charakteru świata fantasy i strategii z elementami ekonomii i zarządzania miejscowością.
 
W ramach Wczesnego Dostępu dostępne będą cztery zasadnicze tryby zabawy - podbój (główny tryb kooperacyjny), potyczka (rozgrywka dla pojedynczego i kooperacji graczy w sieci, z rosnącym poziomem trudności), przetrwanie (wszystko otrzymujemy odblokowane od razu, walka naprzeciw fal trolli), sandbox (wolniejsza zabawa, wszystko na start odblokowane, opcje dostosowania rozgrywki).
 
DwarfHeim trafi do Wczesnego Dostępu na Steam już 22 października 2020 roku.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama